Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik vele született pedofília?

Létezik vele született pedofília?

Figyelt kérdés
Első olvasásra lehet hogy kicsit furcsának tekinthető kérdét raktam fel.Igazából pedofíliáról akkor beszélhetünk ha már 18 élet évét betöltötte az alany ez alatt semmi képen sem,heteró valamit homoszexuális beállítotságuak között meglelhető betegség.De mítól is függ valójában hogy azzá váljon?kíváncsivá tett engem ez a téma.
2012. márc. 4. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Tanulj szexológiát, pszichológiát, szociológiát. Összetett és bonyolult. Mint minden. Sztem leginkább a nevelés, és a hatások miatt lesz valaki az ami. Genetika csak másodlagos, ha van olyan egyáltalán.

De ez csak az egyéni véleményem.

2012. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy veleszületett pedofília!!!!


Veleszületett testi rendellenességek vannak.


De a pedofília az nem testi rendellenesség, hanem agyilag nincs minden rendben az illetővel. Minden?! Bocs, azt akartam írni hogy agyilag semmi nincs rendben az illetővel.

Elmeosztályra záraznám az összeset!

2012. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
záraznám=záratnám
2012. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az agy mióta nem a test része?


16 évet be nem töltött személynél egyébként nem lehet pedofíliát diagnosztizálni. A pontos okok még nem ismertek. Egyes kutatások bizonyos agyi fejlődési eltéréseket mutatnak, így vagy genetikai, vagy embrionális fejlődési tényezőknek is lehet szerepe.

2012. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kicsit le szidásos hozzá szólásokat,egy portálon olvastam 18 évtől beszélhetünk pedofiliáról
2012. márc. 4. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!