Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan deríthetem ki, hogy...

Hogyan deríthetem ki, hogy valaki számára mennyire vonzó az agresszivitás?

Figyelt kérdés

Ismerősöm nagyon kedves. Bizonyos jelekből azonban arra következtetek, hogy valójában inkább az agresszivitáshoz, az agresszív emberekhez vonzódik.


Tudtok-e olyan módszereket, amivel nem feltűnó módon kideríthetem, hogy a gyanúm megalapozott-e?


Komoly kérdés és fontos. Köszönöm!



2012. márc. 17. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

fejtsd ki bővebben h mit jelent h vonzó neki az agr.itás!

szeret verekedni vagy mi??

2012. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt értem alatta, hogy szerintem valójában "macsó" emberek között érzi jól magát, akik 200-al mennek az autópályán és mindenkit elküldenek a k. anyjába, és bárkinek bemosnak egy pofont ha valami nem tetszik nekik.

De úgy érzem, ezt valamiért próbálja - sejtem is, hog miért, de nem ez a lényeg. A lényeg, hogy kérdésekkel, történetek meséltetésével hogyan deríthetem ki, hogy igazam van, vagy tévedek. (Általában bejönnek a megéréseim, de nem mindig.)

2012. márc. 17. 10:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt egy szó: úgy érzem, valamiért titkolni próbálja.
2012. márc. 17. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ha ilyenek a haverjai akkor ő is valszínű h ilyen


hallgass a megérzésedre...

nincs jobb ötletem

2012. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát rúgd tökön aztán egy jól irányzott pörgőrúgás..ha visszaadjaakkor agresszív,ha nevet rajta akkor szadista ..
2012. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!