Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi? (bőv. Lent)

Ez mi? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Hello!


Van egy ismerősöm, akivel már 6 hónapja beszélgetünk. Állítása szerint szerelmes egy srácba... Viszont vannak olyan dolgai, hogy elkezdi vagdosni magát, ha valami olyat lát a srác Facebookján, ami neki nem tetszik. Féltékenykedik ok nélkül. Kombinál, hogy akivel kapcsolatba kerül a srác, azzal már van minden... Baromira idegesítő, és ahogy leugatom, hogy álljon már le a baromságaival, akkor én vagyok a f.szkalap és, hogy takarodjak az anyámba... Olyat is írt már, hogyha lesz barátnője a srácnak, akkor tönkreteszi az életét...


Normális? Mit lehetne vele kezdeni?


Köszönöm a normális válaszokat!



2012. márc. 19. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves 13? Ottanfele van ilyen szinten az ember. (Megkockáztatom még normális is, megfelelő szerető elfogadó segítő támogató szülői háttér hiányában.)
2012. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 éves és megvan neki a szerető család.
2012. márc. 19. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha meg van a szerető család akkor egy anyai, apai ölelés, dolgok átbeszélése segít.

Ha az én lányom vagdosná magát én így tennék.

Egész nap szeretgetném.

Most is így teszek, de akkor másképp szeretném:)

2012. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a nagy harci helyzet, hogy hiába van neki szerető családja-barátai, ha nem érdeklik őt. Imád kombinálni, féltékenykedni... Alapja nincs...
2012. márc. 20. 08:44
 5/8 anonim ***** válasza:

ez a facebook hatása !!

szánalmas ! facebook ról ismeri a srácot vagy esetleg élőben is ismeri ?

2012. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elvileg régebben látta élőben és mióta híresebb lett a srác azóta szerelmes....
2012. márc. 21. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:

ez sztem csak ilyen kamuszerelem ... unatkozik a lánygyerek.

és jelenleg mi a helyzet 22.-én ?

2012. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én is kamuszerelemnek gondolom... csak érdekelt, hogy csak szerintem pszihó a csaj.


minden szuper....22-én. XD

2012. márc. 22. 17:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!