Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vélemény a Rivotril és még...

Vélemény a Rivotril és még mellette Xanax és egy antidepresszáns szedéséről?

Figyelt kérdés
Depresszióra kaptam a pszicháteremtől.
2012. márc. 20. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy, vagy rivotrilt szedsz, vagy xanaxot. A kettőt egyszerre nem lehet
2012. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lockstock válasza:
Amennyiben a memóriádat szeretnéd megtartani, úgy gyorsan felejts el! Miért vagy depressziós? Bánt valami, esetleg ingerült, ideges vagy, hamar felkapod a vizet, vagy hülyeségeket csináltál vagy azon gondolkozol?
2012. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fél éve meghalt egy ismerősöm, azóta nekem is volt több öngyilkossági kísérletem, majd a szüleim elvittek egy pszicháterhez,aki az ismerősünk. És úgy van hogy reggel 1 xanax.. este 1 xanax 1 valdoxan 1 rivotril...egymás után kis idő eltolással.
2012. márc. 20. 10:55
 4/6 lockstock válasza:
Értem. Nézd azzal, hogy ezeket a szarokat szeded, nem fogod tudni könnyebben feldolgozni a történteket, csak elkábít,a testi tüneteidet elfedi. Aztán nemsokára rászoksz és amint abba akarod hagyni, a hiányuk miatt leszel idegbeteg. Abban a pillanatban, amikor meg akarod ölni magad, beszűkül a tudatállapotod és akkor ez tűnik az egyetlen logikus és helyes döntésnek. De nem az! A legnagyobb hülyeség amit tehetsz! Meg kell értened, hogy az életed a legnagyobb értéked, amivel rendelkezel, hogy a szüleid bele pusztulnának, mert annyira szeretnek. Az életnek ez a rendje. Élünk, majd meghalunk. Mindenki sorra kerül. Ha már úgyis van neted használd! Keress beszélgetőpartnert, barátot. Lásd meg, hogy az élet nehéz, de élvezhető. És a legfontosabb, hogy lépj túl a történteken. Ha elfogadod, hogy ez így működik, máris könnyebb. És nyugi, a következő ilyen pofon már nem fog ennyire földhöz vágni. És most menj ki a szabadba és sétálj egyet. Gyönyörű idő van, feltölt energiával. :)
2012. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképpen kimegyek sétálni!
2012. márc. 20. 11:38
 6/6 lockstock válasza:
Nincs mit! Hajrá! Ha nem tudsz aludni, vagy mégis nagyon feszült vagy, a gyógyszertárból vegyél Valeriana drazsét. Ez macskagyökér kivonat. Kellemes, nyugtató, lazító hatású, és nem lehet rászokni.
2012. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!