Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki furry (emberi tulajdonságo...

Aki furry (emberi tulajdonságokkal felruházott állat) képeket rajzol, beöltözik ilyen ruhába az mentálisan sérült ember?

Figyelt kérdés

Mindenekelött, itt van egy link ami megmutatja, mi is a "furry" [link]


Továbbá néhány kép: Ez egy felnőt férfi, aki beöltözött élethű farkas karakterének


[link]


Anubis meztelen női alakja

[link]


Egy újabb furry kép


[link]


Szerelőnő


[link]


Véleményem szerint ezek a képek valahol nagy lelki fájdalmat, világunkból való kiábrándultságot, álomvilágba menekülést, emberi méltóságról való lemondást, nem feltétlenűl egészséges és felnőttes mentalitást tükröznek. Számomra valahol mentális sérültségre vall, ha valaki erotikusnak talál egy két lábon járó, nagy mellekkel és puncival rendelkező, csábosan beálló farkas nőt... Egyféle egészségtelen szexuális fantáziának vélem valahol a dolgot, az pedig roppant rémisztő számomra, ha egy 20 év körüli férfi ahelyett hogy a valós életbeli lányokat kergetné és nekik udvarolna, otthon a 4 fal között megszállottan nagy mellekkel rendelkező róka hölgyet rajzol, ilyesmiket nézeget...


Tisztelem a furryket, s nem szándékom bárkit is megsérteni. Azonban szeretném kikérni a véleményetek ebben a témában!


2012. márc. 25. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Egy furry ismerősöm autista. Tökéletesen illenek rá a "tünetek". Én se értem őt, pedig éjjel nappal csak szexelne.
2012. márc. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a furry játék és művészet egyvelege.

A szexet direkt nem írtam bele, mert a furry elsősorban nagyon nem arról szól (másodsorban sem). Ezt csak azok szeretik ráhúzni, akiknek semmi fogalmuk sincs róla :P De a yiff sem durvább mondjuk egy lábfétisnél, mivel a furryk egyáltalán NEM animal sex kedvelők :P

Jó persze, túlzásokba lehet esni, meg fanatikusnak is lehet lenni, mint mindenben, de a furryk 99%-ának az égvilágon semmi baja agyilag.

18/F

2012. márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

"Véleményem szerint ezek a képek valahol nagy lelki fájdalmat, világunkból való kiábrándultságot, álomvilágba menekülést"


Én ebben nem látom mi az, ami nem egészséges. Pont, hogy a világ, amiből menekülnek a beteg...

2012. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
15%

Abban egyetértek, hogy a világ beteg amiben élünk. De ha valaki követ egy normális standardet, annak nem is lesznek beütései.

Kezdjük ott, hogy a furry is a világban van és az igy egy bazinagy elmebetegség. Addig rendben van, hogy valaki eljátszik egy póniló karaktert mutatós jelmezben az még ok. De ha valaki azt dédelgeti magában, hogy ő egy póniló csak az élet mocskosul ki.szott vele, hogy emberi testbe rakta ott már nagy mentális gondok vannak. Az meg egyenese halált érdemel, aki vérfarkasnak, sárkány-disznó-démonnak meg egyéb irtózatoknak érzi magát.

Ezekkel az a baj, hogy tényleg erről álmodnak éjjelnappal, megrajzolják saját kifacsarodott ideáljukat amire kiverik a ... .

Még tovább menve találni nem egy olyat, aki plüssnek, felfújható gumiállatoknak készítenek punát meg hímvesszőt és közösülnek velük.


Na kéremszépen, pszichológushoz gyorsan a gyerekkel, haa furry gyanúja fennáll!!

2013. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nem szólom le furrykat mivel kabalaként dolgoztam egy ideig és egy farkas volt a kabalafigura és már a 4. napon odajöttek ketten akik rókának voltak öltözve és ott ökörködtek velem egy darabig és egy ideig vissza is jöttek minden nap :D szóval szerintem semmi baj a furrykal
2013. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem alapjáraton nincs baj velük, a legtöbben kedves, vidám emberek.

[link]

Itt viszont már vannak gondok és ez még szolidnak számít. :D

2013. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

fun fact igen


de nem feltétlen úgy ahogy gondolod mindegyik egy kicsit másképp.

már több mint másfél éve tanulmányozom őket és az egyes egyedeket egyesével megvizsgálva arra a következtetésre jutottam, hogy mindegyik rendelkezik valamilyen mentális hibával/sérüléssel.

2020. aug. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!