Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak a lelkemmel, h...

Mit csináljak a lelkemmel, h begyógyuljanak a sebek?

Figyelt kérdés
Hetek óta leleki gondjaim vannak:( mér beteg is lettem ettől,a doki azt mondta ,h emiatt kapok nehezebben levegőt..,könyebben sírok dolgokon,minden kicsi dolog is nagyon rosszul esik,régen nem voltam ilyen régen egy életrevaló vidám,mosolygós csajszi voltam most meg ilyen vagyok:( mit csináljak,h begyógyuljanak ezek a lelki sebek? segítséég!!:(( 15/l

2012. márc. 27. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem próbálj meg meditálni, google-ben rákereshetsz, hogy kell...

De lehet az is,hogy nem alszol eleget.

2012. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
még nagyon fiatal vagy!!! És az nagyon nagyon jó!! Rengeteg lehetőség van még előtted! Ne szomizz...én érzem túl öregnek magam..sok dologhoz,..24 vagyok..Fel a fejjel!
2012. márc. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Ha valódi lelki sebekről van szó, amelyet mások okoztak neked, akkor azok kitakarításához és begyógyításához legjobb egy szakmeber. Magadnak nagyon nehéz ezt megoldani, főként, mert nagyon fiatal vagy, azaz még kevés az élettapasztalatod.


Ha csak a serdülés okozta ügyeletes világfájdalomban szevedsz, az elmúlik. :)

2012. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!