Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik anorexiásak vagy bulémiás...

Nicefly kérdése:

Akik anorexiásak vagy bulémiásak voltak miért lettek azok? Hogy csinálták h bírták ki az éhezést hánytatást? Hány évesen kezdték magasság és súly és hány kilóra fogytatok? Voltak valami módszerek h titkoltátok el szülők elől? Írjatok lemindent.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 18:07
 1/5 anonim válasza:
62%
Ideges eredetű, nem véletlenül anor. nervosa a latin neve. Az önbüntetés, a felnőtté válás, (felnőtt) szexualitás elutasítása húzódik mögötte, ezen kívül persze minták követése is tetten érhető, de az önmagában nem elég kialakulásához. Egészségügyi okokból indokolt, tudatos fogyáshoz a legszarabb módszer, rosszabb, mint a kövérség.
2012. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kövérnek látják magukat, még akkor is, ha vékonyak, és mindent megtesznek, hogy egyre soványabbak legyenek, ezért éheztetik magukat (ha tudnák, hogy az ellenkezőjét érik el vele...)
2012. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én "jó úton" voltam az anorexia felé.Csúfoltak általánosba h kövér vagyok, közbe csak nagy volt a mellem.Nem ettem 1 hétig, meg ilyeneket csináltam. Szélesebb a csipőm mint az átlag, ezért nadrágot nem találtam magamra, és ha botlba mentem csak sírtam, hogy nincs rámvaló nadrág.Lementem 40 kg-ig,azóta tönkrement a vérnyomásom és a cukrom. Folyton leesik mindkettő, a bőröm nagyon rossz minőségű lett, hajam alig volt. Most visszahíztam egészségesre, de már nincs mellem, elég formátlan lettem :( 164 centi 55 kg-ról kezdtem és 40 kg-ig meg se álltam. Nem kellett titkolni, mert a suliba ugyebár kapta ebédet, amit nem ettem meg sose, így nem vették észre a szüleim. És egy tanács: ne legyél anorexiás v bulimiás! Tönkreteszi a szervezeted teljesen!!
2012. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 53-54 vagyok..de 48 ra sehogy sem tudok lefogyni!:(
2012. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem akarok az lenni csak érdekel a téma én 160-161centi vagyok 44-45 kiló. Aki még tud történetet mondani az léccci írjon. Meg h mit h csinált hogy bírta ki az éhezést és bulémiások is írjanak!
2012. ápr. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!