Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szoc. Fóbiás vagyok és elharap...

Szoc. Fóbiás vagyok és elharaptam a nyelvem alját, és most tök jól érzem magam? :D

Figyelt kérdés

Egy kellemetlen vasárnapi rendezvény miatt egész héten rosszul voltam, most egy fül-orr-gégészeti vizsgálaton elharaptam a nyelvem alját(alacsony a fájdalomküszöböm).

Na és ez a sokk egész jól helyretett, de ugyebár nem haraphatom el mindig a nyelvem ha rosszul érzem magam, milyen egyéb módszerek vannak?



2012. ápr. 19. 13:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egyszerűen csak felszabadult voltam. Tudom mi a szoc. fóbia. Olyanok válasza érdekelne aki szintén szoc fóbiás és vannak módszerei a stresszoldásra.
2012. ápr. 19. 14:17
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
vagdosás
2012. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Volt egy időszak mikor rendszeresen összevagdostam a tenyerem üvegszilánkkal, az pár nap alatt nyomtalanul gyógyul, de manapság inkább lemondanék az ilyen látható hatással járó módszerekről. :D

Meg mikor szerepelni kellett mindig a kezembe martam a zsebemben lévő kulccsal, az legalább nem hagy nyomot. Mostanában már csak az ujjmarást használtam(ezt már egész kiskorom óta), csak ettől mindig kiújul a seb a kezemen, ha olyan helyzetbe kerülök mint nemrég.

Talán a Valeriana vmennyit segít.

Na de azt nem is gondoltam vna h egy fájdalmas vizsgálat tesz ennyire helyre, mikor mentem az utcán még a szívemmel is rosszul voltam, jövetben meg teljesen felszabadult vidám voltam, mint már régen. minden komolyabb stressz nélkül tudtam bárkivel beszélni, mint a legtöbb ember. :)

2012. ápr. 19. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:

hát nekem sajna az ilyen jellegű dolog nem segít a szorongáson,, semmi sem:(..

Valeriana-t meg sem érzem

Lány vagyok

2012. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és van ami segít neked?
2012. ápr. 22. 13:12
 6/9 A kérdező kommentje:
a pihenés jót tesz
2012. ápr. 22. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:
menj pszichológushoz.
2012. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Naná hogy megyek amint tudok. (de hogy mikor tudok az jó kérdés :( ) Addig is jól jönne néhány trükk, bár egyetemista vagyok, ezt a félévet már úgyis elb*sztam tehát jobban ráérek. :D

Na most gondolj bele ilyen tünetekkel kimenni gyakorlaton a táblára írni 20-30 nem túl jóindulatú bekiabáló ember előtt. :D Nekem már annyi. :D

2012. máj. 1. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:
valeriana.. az nem is minösül gyógyszernek se én vettem már be belöle 15öt is.. (nem hatott pedig csak le akartam nyugodni) és nekem is szochokim van... ha nem akarsz tudni a külvilágról frontin kilóra. de amugy azért volt könnyebb" érzésed mert a fjdalom endorfint termel.(a vagdosás is) de asex meg a csoki is ..
2012. máj. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!