Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok?

Skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés
Már többen mondták hogy szerintük skizofrén vagyok mert egyszer ilyen egyszer olyan vagyok. Egyik pillanatról a másikra változik a hangulatom, hangokat hallok, úgy érzem hogy mások hallják a gondolataimat. 15 éves vagyok de már kb 1 éve jelentkeztek a tünetek voltam pszichológusnál is és 1 évig szedtem nyugtatót. Mi a teendő ilyenkor?

2012. ápr. 25. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
elsökörben elfelejted az ilyen hülye kérdések feltevését. másodkörben elmész a pszichiháterhez (aki már alapból tudni fogja hogy nem vagy az) de kikönyörgöd hogy elküldjön egy mmpi tesztre amiböl kiderül majd hogy feltünési viszketekséged van és egyedinek akarod érezni magad. és itt ki is merültél
2012. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15 évesen még nem lehetsz skizofrén, több okból is. De ha aggodalmad van, keress fel egy pszichiátert.
2012. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az eros hangulatingadozas pibolariara utalhat, de ezt csak szakember allapithatja meg
2012. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*bipolaria
2012. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mufflon ***** válasza:
lehet telepata vagy!!!!!
2012. máj. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pszichiátriára, pszichiátriai gondozó intézetbe menj.Hívd fel őket, kérj időpontot.
2012. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia.az anyum skizofrén és hát ma olvastam utána dolgoknak ...eddig nem tettem ,tudtam h nagyon beteg , de otthon nem beszéltunk rola.Gyógyszereket szed így kezelve van, él mint egy normális ember..csak néha látom rajta h furcsa,de nem vészesen mintha csak kiakadna dolgokon mint bárki más.Elolvastam pár tünetet és , h örökölhető e , 10-18% esély van rá ha az eggyik szülő az.Kicsit megilyedtem ,mert én is szoktam érezni azt h hallják a gondolataimat vagy h figyelnek vagy késztetést h muszály megtennem dolgokat vagy megigazítanom valamit, mert az ugy nem jo...eddig ezt nem mondtam senkinek ..gondoltam szimplán flúgos vagyok kicsit éskinövöm idővel, amugy is ki szeretné , h hulyének nézzék??19 éves vagyok és olvastam h kamaszkorban és felnőtt korban kezd kialakulni.Kicsit félek...bebeszélni sem szeretném magamnak, de nem szeretnék eggyik napróla másikra bekattanni...lehet h holnapra ki is verem a fejembol ezt a baromságot h én is lehet az vagyok, de kitudja most már midig eszembe fog jutni ,h mi van ha...
2012. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovacsattila1991 válasza:
Nekem az utóbbi 3 hónapban kezdett el csengeni a fülem,de nem gyengén. Csak még annyi mellékhatása is lett hogy pl amin gondolkodtam magamban,azt másnap egyesek az arcomba is vágták,pedig nem mondom ki.Na és sajnos egészen konkrét dolgokat mondanak. Sőt,még a legféltettebb titkaimat is kimondták nekem,amit csak én tudhatok. Egy káosz rom lett az életem... Nem tudom mi folyik itt. Ja feltételezésel előtt elmondom hogy alkoholon kívűl semmi károsat nem fogyasztok. 6 hónapig tartott nálam a legkeményebb rész. Nem gyengén szorongtam a dolgok miatt,nem is akartam emberekkel beszélgetni. A "családom" rábeszélt hogy szedjek gyógyszert. Kiváltottam,enyhe nyugtató.Mert persze depresszió meg szorongás bla bla..(Nem értem mi a tosznak amikor nyugodt ember vagyok)Nem szedtem,mert nem éreztem hogy kellene. Vagyis nem úgy gondolom hogy én lennék itt a hibás.6 hónap után vége lett szerencsére,bizonyára az önregenerálódás vagy a szent lélek(fck) hatására. Remélem nem jön elő töbett.
2016. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!