Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteg vagyok, ha mindenem a...

Beteg vagyok, ha mindenem a szerencsejáték?

Figyelt kérdés
Azt jelenti, hogy vagyonokat is ráköltök a szelvényekre, még lopni is képes vagyok érte! És minden szombaton idegbeteg vagyok mert nem akar osszejönni!? Igazából tudom hogy lekéne állnom, de ha már majdnem 3milliárd a nyeremény...? Kilehet ebből egyáltalán szállni?
2012. ápr. 25. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, beteg vagy. Kényszerbeteg. Menj el pszichológushoz vagy pszichiáterhez, hátha tud segíteni.
2012. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tzsoca válasza:
Nagyon fontos, hogy mindig csak azzal a pénzzel játsszál amit nem sajnálsz! Az sajnálatos, ha már lopni is képes vagy érte. Az viszont tény ahogy te is írod, hogy már 3 Milliárd a főnyeremény, hogy ha azt megnyernéd azután már senki sem piszkálna, hogy beteg ember vagy. Azután már te lennél a király:) Az interneteskaszinok.hu munkatársaként engedd meg, hogy hagy adjak neked ajándékba egy 10 Eurós befizetéshez nem kötött kaszinó bónuszt. Látogasd meg honlapunkat és oldalt igényelheted a 10 Eurós bónuszodat.
2012. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez most valami csapda vagy átverés?

Egyébként, nagyon nehezen de lekell állnom, mert ez így ebben a formában nem mehet tovább.

És mégis? Tudja az ember hogy soha nem fog nyerni, de egy képzelet világban él, és nem akar ebből kilépni.

2012. ápr. 27. 06:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el azt, amit az előző válaszoló írt. Pontosan azzal a pszichológiai hatással akart most éppen téged visszatartani az előrelépésben (=leállás), ami kialakítja a játékfüggőséget. Pofátlanul, undorító módon manipulatív.


Igen, beteg vagy. Egy pszichoterápia jót tenne neked. Belátnád, hogy semmi értelme folytatni. Rájönnél, hogy miért csinálod ezt és akkor belátnád könnyen, hogy butaság.

2012. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tzsoca válasza:
Soha sem fogsz egyik napról a másikra leszokni! Mi csupán egy másik nyerési lehetőséget mutattunk! Ebben nincs semmi átverés! Te is tudod, hogy ez nem megy egyik napról a másikra.
2012. máj. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És az miért megoldás hogy egy másik játékra flashelek rá?
2012. máj. 5. 07:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Valaki irt az elején valami ordenáré baromságot hogy kényszerbeteg vagy. Hát neki üzenem hogy ezt szenvedélybetegségnek hívják...


Szóval a leírtak alapján a szenvedélybetegség csoportba sorolnálak inkább. Igaz hogy nem alkohol, vagy drogfogyasztás miatt de a szerencsejáték és pl a számitogepes játék is okoz szenvedélybetegséget. Ha felismerted magadon az már egy fokkal jobb és minél hamarabb fordulj szakemberhez ha nem akarod hogy rámenjen a gatyád is, az összes pénzed, házad, családod stb. Ugyanis aki szenvedélybeteg mindenre képes, még lopni is hogy megvegye azt ami neki kell...

2012. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!