Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Neuroptim-van valakinek ezzel...

Neuroptim-van valakinek ezzel a szerrel tapasztalata?

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pozitív tapasztalatom van. Már két éve szedem. Másfél éve gyógyultam ki egy súlyosszorongásos betegségből. Én úgy érzem engem ez a vitamin gyógyított meg.
2012. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
No, megjelent a neoroptinos ember. Csak nem beteg voltál eddig? Már régen reklámoztál.
2012. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem voltam beteg szerencsére. Engedd meg, hogy 57 éves létemre leírjam a tapasztalatomat. Nem reklámozom a terméket, én egy leszázalékolt nyugdíjas vagyok. Ha valaki meg tudja venni, és még használ is neki, miért sajnálod tőle?
2012. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Én nem tudom ,ki reklámoz vagy ki nem, nem egayértelmű aqmiket a szerről olvastam, de az biztos hogy a depresszió és különböző anyagok hiánya a szervezetből összefügg. Nem tudm mik ezek a vitaminok, enzimek vagy ásványi anyagok vagy nem tudom mik, de tudni akarom, és arra gondoltam, ebben a készítményben is ezek vannak, bár elég drága.

Köszönöm a véleményeteket:)

2012. máj. 2. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 4 napja szedem ezt a csodaszert,és óriási vátozásokat tapasztalok jó irányban,pánikbeteg vagyok,de 4 napja semmi rosszullét,és jobb a kedvem,és a közérzetem.Hinni is kell benne hogy segít!
2012. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!