Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? [droghoz kapcsolódik]

Figyelt kérdés

Ma délután haverokkal, elmentünk ökörködni egy játszótérre, és láttunk 3 embert. Kettő valószínű drogozott, a harmadik !VALÓSZÍNŰ! most kezdte. Hangosan kiabálták a csajnak: Igyál már igyál már (megjegyzem 1 literes kóla volt a kezükben) És a csaj ivott belőle, és kiköpte. Még a lány nem látta a két srác öklözött a csaj felett, és összemosolyogtak. Utánna láttuk hogy a lány valamit szív a kezéből. Ja igen még annyit a kólás dologra, hogy azt láttuk hogy az egyik csávó simán beleivott a kólába, de a csaj kiköpte, majd a lány felordított: De király vagyok, de király vagyok.

Mit tennétek a helyemben? Én arra gondolok hogy rájuk hívom a zsarukat, vagy (ja és mindig ott vannak, péntekenként ebben az időben) tudom hülye ötlet, de nyomtatok egy lapot, amin a drog káros hatásai vannak, és lerakom oda ahol szoktak "gyülekezni". Segítsetek kérlek! A szívem szakad meg ezen a lányon, azt a két f*szkalapot meg legszívesebben felgyújtanám...



2012. máj. 11. 20:42
 1/6 anonim válasza:
100%
kedves tőled, hogy próbálsz rajtuk segíteni, de az a lapnyomtatósdi nem túl jó ötlet, mivel maximum összetépik és ennyi... inkább a zsaruk.. de azért gondold meg, hogy egyáltalán bele akarsz-e avatkozni egy ilyen dologba.
2012. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az eset 3 órája történt, de nagyon ki vagyok. A lány is tök szép volt , és ez a 2 elmebeteg meg beleviszi. Azért TV-ből hallani hogy meghalt egy drogos más, de így élőben látni...
2012. máj. 11. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagy biztos abban hogy valóban drogoztak e ezért szerintem hagyjad,most ha kihívod a zsarukat rájuk és nem találnak semmi gubancot akkor téged büntetnek meg
2012. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

szerintem whiskey kóláztak és lehet elszívtak egy spanglit. a srácok kitalálták h leitatják a csajt és .....

ilyet gyakran látni, kottarészegek lesznek és hazamásznak. nincs velük dolgod, a helyedben a saját életemmel törődnék

2012. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze az ilyen kis minden lében kanál hül.yegyerekek miatt lesz a balhé.törődj magaddal vagy anyukáddal
2012. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha nem nagyon van közöd a dolgokhoz ne avatkozz bele, pl mivan akkor ha kihívod a zsarukat nem találnak náluk éppen semmit de attól még bűnözők, elmennek a jardok, aztán megnézheted magad....
2012. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!