Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Befeküdhetek egy szanatóriumba...

Befeküdhetek egy szanatóriumba próbaidő alatt?

Figyelt kérdés

Depis vagyok, és az egyik budapesti szanatóriumba be tudnék feküdni 2 hétre - legalább is be kellene ezt javasolták. A gond az hogy egy nagy multinál vagyok most próbaidő alatt.... 2 hétre kellene bent maradni. Táppénzes papírt tudnak adni. Mit tegyek?

Szükséges volna úgy érzem, de a munkám kockáztatom vele lehet, ha elmegyek, illetve ha leadom a táppémnzes papírt azon nem akarom hogy az látszódjon hogy pszichitriai intézet állította ki, mert rossz kérdéseket vethet fel. Tehát?



2012. máj. 15. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"nem akarom hogy az látszódjon hogy pszichitriai intézet állította ki, mert rossz kérdéseket vethet fel. Tehát?"


Miért hamisítanának meg egy zárójelentést?

2012. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elviszed majd a táppénzes papírt a háziorvosodnak, és megkéred, hogy írjon ő egy másikat, mert nem szeretnéd, ha kiderülne a betegséged.

Nekem ez működött, habár csak 2 napról volt szó, de nagyon megértő volt és szó nélkül írt egy papírt, amin annyi szerepelt, hogy beteg voltam, semmi konkrét.Persze a pszichiátriai papírokat ő megnézte.

2012. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a háziorvosoddal. De ha olyan a multid, hogy megkérdezi, mégis, kedves miért kellett két hétig távol lennie? Mit mondasz?
2012. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs,de szerintem ne aggódj amiatt,hogy honnan adják a papírodat. Próbaidő alatt,ha táppénzre megy valaki 99%,hogy nem lesz tovább munkája. Elkeserítő,de így van. Engem kisgyerek miatt fel sem vesznek,hiába nem maradnék otthon még ha beteg lenne sem. JA,és bipoláris depresszióm épp mélypontján vagyok. Jobbulást!
2012. máj. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!