Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anders Behring Breivik norvég...

Anders Behring Breivik norvég tömeggyilkos épp elméjű vagy nem?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted?
2012. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyon is tudta mit csinál, hiszen töltött fegyverrel, felszerelve ment oda és lelőtt 69 embert, gyerekeket diákokat. Felrobbantott egy bombát, és mind ezt hideg vérrel. Én azt mondom ez az állat tudta jól hogy amit tesz az gonoszság, csak élvezetből az ereje fitoktatása miatt kezdett mészárlásba.
2012. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A keresztes lovag lehet, hogy rögeszme, amitől nem lehet eltéríteni. Ahogy egyre többet foglalkozott vele, annál jobban elképzelte, megszervezte és kivitelezte a dolgot. Simán lehet elborult elméjű.
2012. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
majd június végén kiderül.négy pszichiátert küldtek rá,lehet nézegetni.nem lennék a helyében.
2012. máj. 21. 17:28
 5/11 Sn0wf0x válasza:
92%
Breivik nagyon is épelméjű és éppen ezért ilyen veszélyes. Tudatosan cselekszik, mindent előre megtervez. A szó általános értelmében véve nem őrült. Egy kegyetlen ember aki hibás, beteg eszméket követ....nagyon veszélyes párosítás!!!
2012. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Igen, természetesen.
2012. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Persze, hogy ép elméjű. Jól tudta, hogy mit csinál.

Eltervezte..ha nem lenne ép elméjű, akkor nem tervezett volna.

2012. jún. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem beszámítható Anders Behring Breivik norvég tömeggyilkos az oslói főügyészség szerint.ennyi
2012. júl. 1. 11:00
 9/11 anonim válasza:
100%

A főügyészség sz*rt sem ért ehhez.

2 pszichológus azt mondta, hogy nem ép elméjű, 2 pedig azt mondta, hogy az. Amúgy szerintem is ép elméjű :)

2012. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Engem az érdekelne, vajon mivel moshatott fogat. A szájnyálkahártyája féligáteresztő hártya (diafragma) és ilyen módon rengeteg idegkárosító méreg jut a szervezetbe, ami miatt ilyeneket tesznek az érzékenyebbek.
2012. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!