Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik memória javító keszitmé...

Melyik memória javító keszitmény a legjobb?

Figyelt kérdés

Gondjaim vannak a tanulással. Nem vagyok lusta gyerek mindig magamtól ülök le tanulni, mert tudom, hogy tanulnom kell. De, hiába tanulok, van amikor 3-4 órákat is akkor sem tudok semmit. Van, hogy olvasom az anyagot, el olvasom háromszor és mire a végére érek észre veszem, hogy nem tudok semmit. Ez már így megy jó pár éve, eddig még nem álltam bukásra semmiből, de most vagyok kilencedikes és hát van 1-2 tantárgy amiből megbuktatnak év végén ha nem javítok. Most tényleg le ülök és tanulok, hogy ne bukjak meg, szeretnék átmenni tizedikbe. Úgy tervezem, hogy jövőre sokkal jobban és többet fogok tanulni, de ki szeretnék próbálni egy gyógyszert (? ) amikről már sokat hallottam:

Memolife, MAGNEB6

Melyik a legjobb, kinek mi vált be? (árat is írjatok ha tudtok)


2012. máj. 28. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha drága gyógyszer hatna a tanulásra, akkor a gazdagok lennének a legokosabbak. Pedig épp fordítva szokott lenni. A szegények, a szükségből tanulók az okosabbak. Talán ha magadról írtál volna valamit, akkor tudnék tippet adni. De így, hogy a kémiához MagneB6, a matematikához C vitamin, szal nem így működik. A "tanulni nem tudásnak okai vannak. Testi, és lelki okai. Ezeket kellene rendbe szedni. De erre nincsen pirula.
2012. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!