Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kerestetek pszichiátert?

Hogyan kerestetek pszichiátert?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 12:53
 1/3 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:

Én sokat vívódtam, hogy elmenjek-e szakemberhez, és aztán engem végül meggyőztek, hogy ne pszichiátert keressek, hanem pszichológust, merthogy ő nem csak begyógyszerez, hanem tényleg segít megváltozni! Nekem szempont volt, hogy mennyibe kerül, mert nem akartam tízezreket kifizetni hetente, és az is fontos volt, hogy értsen a dolgához. Meg nem akartam egy öregemberhez menni, mert szerintem egy velem egykorú ember jobban megérti, hogy min megyek át éppen.

Én pszichológushoz jártam, és nagyon sokat segített nekem, szinte kicseréltek, annyit változtam! Van egy alapítvány pl, és ott többen is dolgoznak pszichológusok, én is oda jártam.

[link]


Én Szokolai Árpádhoz jártam, és nagyon sokat segített nekem! Szerintem keresd meg, és írjál neki. Én is először mailben beszéltem meg vele ilyeneket, hogy mennyiért dolgozik, meg hogy hogyan van ez az egész terápia. És nagyon örülök, hogy elmentem végülis szakemberhez, mert egyedül tényleg nem hiszem, hogy meg tudtam volna változtatni a helyzetemet!

2012. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszodat!És örülök hogy meggyógyultál!

2012. máj. 29. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül Dr. Lecter félét fognál ki, légy vele kedves! ;)
2014. aug. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!