Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire normális, ha...

Ez mennyire normális, ha esténként azt kívánom, h reggel ne ébredjek fel? Vagy ez tök normális hangulatingadozás?

Figyelt kérdés
Délelőttönként másfél órát biciklizek minden nap,csak azért,h megfeletkezzek az önsajnálatról. Délután pedig dolgozok. Suliba kellene igazából járnom még,de annyira összeomlottam,h muszáj volt 1 fél évet szünetelnem.Próbálom magam elfoglalni,de az érzés továbbra is megmarad. Nem tud érdekelni semmi,szorongok,gyomorgörcs,hányinger és igazából nincs smin idegeskednem. Mit tegyek? Mással is van/volt ilyen?
2012. máj. 30. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz!
2012. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen.velem is.és nem múlik el. nem tudok mit tenni neki. :(

Te mennyi idős vagy?

2012. máj. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagytok ti depressziósok?

Vizsgáltassátok meg magatokat!

2012. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. válasinzoló: 21 éves vagyok.Igazából nincs okom szomorkodni és idegeskedni,mégis folyton azt csinálom. Nyugtató teákat ajánlottak már,de semmit sem használt.

3. válaszoló: Én nem hinném,h depressziós vagyok,mert tudtommal az egy elég komoly betegség és nem is szeretném magam diagnosztizálni,bár a párom már utalt rá,h akár az is lehetek,de remélem,h tényleg csak valami hangulatingadozás.Igazából az elmúlt félévben elég sok rossz történt velem és lehet,h azokat nemtudtam még feldolgozni vagy nem tudom.

2012. máj. 31. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!