Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon erős fejfájásom van,...

Nagyon erős fejfájásom van, holnap vizsgázom, nem bírok így tanulni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Annyira ki vagyok bukva, holnap vizsga, délután óta iszonyat fejfájás kínoz..ittam több kávét is, bevettem már vagy 4 gyógyszert..(algopirin+quarelin)

Algopyrin mindig használ, most az sem..addig lettem kicsit jobban, amíg elmentem kicsit spinningre..

Amúgy valószínűleg idegi alapon jött ez elő nálam, alapból nem vagyok fejfájós..

Csak kb 3 hete elég durván összevesztem anyuval és akkor jött rám ugyanígy ez a migrén-szerűség és azóta ha ideges vagyok vmi miatt, fáj a fejem..

Szóval bármi tipp jól jönne, hogy mit tegyek, mert még elég sokat kellene tanulnom, de így..mert ok, mehetek következő alkalommal is vizsgázni, de elég sok van így is még:(

Köszi előre is:)

20l



2012. máj. 31. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Séta a levegőn a spining is azért volt jó mert kap az agyad levegőt

ETTÉL?

ITTÁL ?(vizet)

hidd el ezek fontosak több év vagyok migrénes

Fogamzásgátlót szedsz e?

szemüveg?ha kontaktlencséd van vedd ki!

2012. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Spigelon nevezetű homeopátiás készítményt.

Nyelv alatt kell hagyni szétesni.Egyébként rengeteget kéne inni és szerintem a front miatt is lehet,most pont kifogtad,de reméljük holnapra elmúlik.Reggel kezdjél valami gyümölccsel,ami feltölt(Banán,kiwi)

Ma este meg igyál egy csésze citromfű teát,ha van otthon.

Sok sikert kívánok!

2012. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Séta a levegőn a spining is azért volt jó mert kap az agyad levegőt

köszi, hogy írtál.

nem szedek fog.gátlót.

enni hát ettem, nem olyan sokat..inni mai nap kb 1,5 litert, az a baj, hogy nem emlékszem annyira rá, hogy mennyit is

nem vagyok amúgy szemüveges, arra is gondoltam, hogy lehet a szemem miatt fáj, de akkor nem pont akkor jönne mindig rám, ha vmi miatt beidegelem magam

családban nálunk apu migrénes, meg hugom örökölte, sokat szenvednek vele:(

2012. máj. 31. 22:14
 4/8 A kérdező kommentje:

2. köszönöm neked is.

van itthon citromfű tea, már ittam ma, nem olyan régen, meg most akkor mindjárt csinálok még egyet:)

2012. máj. 31. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát neked is van esélyed hogy van szerintem ne gép előtt tanulj ha meg tudod oldani tudom hogy nehéz és egyébként a homeopátiás gyogyszer jó de az most nem segít

ha elkezd a fejed fájni akkor rögtön vedd be a gyógyszert ne akkor amikor már nagyon fáj

2012. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, megyek is tényleg és próbálok olvasgatni, max lefekszek aludni, hátha bírok és holnap felkelek korán
2012. máj. 31. 22:29
 7/8 A kérdező kommentje:
lefeküdtem utána inkább kicsit aludni és aludni pár órát, a vizsgám asszem 3 vagy 4-es lett:)
2012. júl. 5. 20:23
 8/8 anonim válasza:
Nekem is migrénes fejfájásom van 3 napja és nem tudom csillapitani se algopirynnel se mással és nem tudom mit tegyek szemvedek sokszor aludni sem tudok töle
2012. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!