Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha számítógépes játékokkal...

Énvagyokapenge kérdése:

Ha számítógépes játékokkal nem játszunk túl sokat akkor még jót is tesznek?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor mi jót tesznek?

2012. jún. 2. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez csak kikapcsolódásként funkcionál, csak sajnos sokan annyira elvannak vele hogy akár órákat és félnapokat ülnek rajta. Én is bevallom vannak izgalmas játékok főleg ha jó a története is és nem bírjuk ki hogy ne játsszuk végig. Én nem vagyok egy nagy játék mániás, egyszerűen már nem köt le. Jó néha játszok amikor abszolút rengeteg időm van és leakarom magam kötni, de sosem viszem túlzásba a dolgot.

Itt inkább az tesz jót ha valaki tud mértéket tartani mert bizony ez is okoz ám függőséget, ha valaki csak 1-2 órát játszik maximum napi szinten az még normális, és másra is van ideje az életben.

2012. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na de a kikapcsolódás az nem tesz jót?
2012. jún. 2. 11:11
 3/4 anonim válasza:
Egy-két pozitív hatásuk lehet, pl. javítják a reflexeket, a problémamegoldást, esetleg a kézügyességet stb.
2012. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat
2012. jún. 3. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!