Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy soknak érzek...

Normális hogy soknak érzek ennyi halálesetet?

Figyelt kérdés
Még "csak" 18 éves vagyok, de már volt pár haláleset az életemben. 2006-ban meghalt a nagyapám. Őt annyira nem szerettem, mert ő sem szeretett engem, mindig csak kivételezett velem (rossz értelemben), a többi unokájával nem, pozitív élményem 1-2 volt vele. Nem szerettem de azért nem kivántam vna a halálát, megviselt valamennyire a halála. Után 2008-ban meghalt a dédmamám, őt nagyon szerettem és közel állt hozzám,ez eléggé megviselt . Idén pedig január első napjaiban meghalt a keresztapám, az is megviselt hetekig olyan rosszul éreztem magam, szomorú voltam. Ma pedig a mamám testvére halt meg, őt is szerettem nagyon jófej, boldog, vidám ember volt. Ma olyan jól ébredtem jó kedvem volt minden, erre jön a hír hogy meghalt. Teljesen elvagyok szomorodva. :S Az a fura hogy 1-2 héttel ezelőtt megálmodtam hogy meghalt, elis meséltem anyámnak. Most pár napja pedig fekete lovakkal és lovaskocsikkal álmodtam, ezt is elmeséltem anyámnak (ő erre azt mondta, ez azt jelenti hogy valaki megfog halni) (ő babonás és hisz az ilyenekben). Erre meg ma jön a hír hogy meghalt. Ezek mind eszembe jutnak és olyan szomorú vagyok :S . A többiről nem is beszélve, idén ezeken kivül még 3 ismerősöm is meghalt! :S
2012. jún. 8. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudomásul kell venned, hogy az idős emberekkel ilyesmi megtörténhet.
2012. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen sajna. De pl a keresztapám csak 34 volt, az ismerőseim is akörül voltak. :s
2012. jún. 8. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:

hát sajnos a mai világban ez van... a sok stressz, meg minden tönkretesz mindenkit :((

vagy ki tudja, lehet volt valami betegsége?

2012. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtunk róla "hirtelen" jött.
2012. jún. 8. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
mi az, hogy normális? ha megmondod, akkor megmondom, hogy az-eee :)
2012. jún. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!