Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az Atarax pontosan milyen...

Az Atarax pontosan milyen típusú gyógyszer?

Figyelt kérdés

antidepressztáns, egyszerű nyugtató, altató, antihisztanim???


gyerekeknek (kb. 8-10 éveseknek) is ugyan erre írják fel, ha nem viszketés tüneteire (mert a neten erre ajánlják gyerekeknél)? vagy rájuk milyen hatása van?


és miért vényköteles?



2012. jún. 20. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Igen, egyfajta nyugtató, amit gyermekeknél valóban bőrbetegségnél is használnak.

2012. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Gyerekeknél is van nyugatató hatása igaz?

Aki szedi mire kapta pontosan?

2012. jún. 20. 13:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem antidepresszáns inkább nyugtató (szorongásra írják)...?
2012. jún. 20. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Húúú nem a legjobb gyógyszer én mindig is megvetettem azokat a szülőket akik a gyereküket gyógyszerekkel tömik és csodálkoznak majd hogy 20 éves korukra drogfüggőkké válnak mert nem tanulták meg másképpen kezelni a feszültségeiket.

Gratulálok, a könnyebbik megoldás mindig begyógyszerezni fogyatékos bambára a gyereket mint megnevelni. Az ilyeneknek hogy engedhetik meg hogy gyerekük legyen, sose értettem..


Amúgy az ataraxnak van egy olyan mellékhatása ami tardív dyszkinéziát okoz. Hogy mi is ez a betegség? Lényegében a száj, ajkak nyelvek akaratlan mozgása, rángatózása ami nem kezelhető és élethosszig fennáll. Keress rá googleban ;)

2012. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem én adom neki, én szedtem gyerekkoromban, csak tudni szerettem volna, miért is pontosan... (csak hogy ne legyen félreértés)
2012. jún. 27. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!