Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drog vagy szteroid?

Drog vagy szteroid?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm mostanában furcsán viselkedik, Másodpercek alatt ingerültté, félelmetesen felhúzza magát.

Sokat alszik, régebben mikor gyúrt szedett szteroidokat, amit azért hagyott anno abba, mert észre vetted, hogy a viselkedése más. Ma találtam a táskájában tűket, gondoltam a vénás szteroidra is, de mért szedné ha már nem is jár gyúrni.



2012. jún. 22. 17:52
 1/7 Cristian1997 válasza:
Ha nem jár edzeni akkor elég hülyeség koxot használni..meg amúgy is. Inkább drog lesz az.
2012. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 an00nym ***** válasza:

a szeroid drog, az alkohol drog, a tea és a kávé drog,

ebből

az ismertetésből képzett szakembereknek is nehezére esne megállapítani milyen drogról van szó, mit is értesz pontosan a furcsa viselkedés alatt?

2012. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ingerült, apró dolgokon úgy feltudja magát idegesíteni, hogy a saját családja megijed Tőle.
2012. jún. 22. 20:31
 4/7 gelazso ***** válasza:
24%
Mert függö!!
2012. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ilyenkor mi a teendő?

Mert megkérdezni nem merjük Tőle, félő, hogy nekünk jön.

2012. jún. 23. 01:41
 6/7 anonim válasza:

be kell nyugtatózni :D

lehet szteroid az elbutítja az embert rendesen...

lehet hogy valami szintetikus drogot tol annak is lehetnek ilyen mellékhatásai főleg a függőségnek

2012. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is felhúzom magamat minden szaron, nem drogozom viszont szedek rá gyógyszert. A tű azért egyértelműsíti a dolgot.
2012. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!