Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? (bővebben)

Mi bajom lehet? (bővebben)

Figyelt kérdés

Már hónapok óta csak rossz kedvem van.Régebben le tudtam kötni magam a kosárlabdázással.Volt mikor egy nap 2,5 órán keresztül csak dobáltam, mert nem volt kedvem másokkal beszélni vagy akármi mást csinálni. De még a szünet előtt egy héttel eltörtem a csuklómat és most szinte semmit nem tudok mozogni. Néha szoktam felüléseket meg ilyesmiket csinálni, de azon kívül semmit. Azon is agyaltam, hogy mi van ha rosszul forr össze és nem tudom majd rendesen használni, de ez már elmúlt. Egy hét óta 1,5 órát forgolódok az ágyban mielőtt nagy nehezen elalszok és az alvás sem pihentető. Mi bajom lehet?


15/F



2012. jún. 27. 11:10
 1/3 shoona:D ***** válasza:
Nem szorongsz vmi miatt? =)
2012. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából talán az, hogy egész nap szinte bent vagyok a házban és néha attól tartok hogy ettől meg lehet-e őrülni ://
2012. jún. 27. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez csak attól van, hogy be vagy zárva és nem tudsz rendesen mozogni. Ne aggódj semmi baj sincs veled. Különben azért nem tudsz aludni, mert nem fárasztod ki magad, mert egész nap csak ülsz. Én a helyedben mozognék, elmennék sétálni, kocogni, vagy csak ki a levegőre, a puszta pihenés kedvéért. Még ha csak olvasni is mész ki, jobban fogod érezni magad a friss levegőn. Jobb kedved lesz, ha elkezdesz valamiért küzdeni. Tűzz ki magad elé egy célt és tegyél meg érte mindent, hogy megvalósítsd. Ahogy egyre közelebb jutsz a célodhoz, úgy fog visszatérni a jókedved. :)
2012. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!