Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Online beszélgetés pszichológu...

Online beszélgetés pszichológussal? Vagy egy felnőtt, akivel el tudnék beszélgetni?

Figyelt kérdés
Valaki olyan, akivel chat formájában,e.mailben, levelezéssel el tudnék beszélgetni. 16 éves lány vagyok és nem tudom kivel megbeszélni a problémáimat, anyukám beteg. Mivel külföldön élek, nincs magyar pszichológus, és nem tudok kihez fordulni. Nem akarok depressziós lenni. Kérem segitsen valaki!

2012. jún. 29. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs az a külföldi jól fizető munka ami felérne egy anya körme alatti piszokkal! Hazajönni, orvoshoz kísérni, ha kórházban van látogatni!

Soha nem lesz nyugodt a lelked ha maradsz külföldön, Őt pedig valami tragédia éri!

2012. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, mi külföldön élünk, és azért írtam, hogy beteg, mert így őt nem akarom terhelni a bajaimmal.
2012. jún. 29. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha utánakeresel, számtalan lehetőséget ad ki, én a bura.hu-t ismerem, ott lehet beszélni ilyen forában pszichológussal.


Külföldön pszichológushoz nem mennél szívesen? A nyelv a hátráltató, vagy esetleg anyagilag lenne megterhelő?


Konkrét baj van, vagy csak általánosságban nem érzed jól magad? Mennyi ideje tart ez az állapot?


Jobbulást Neked addig is! :)

2012. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, találtam is néhányat, csak az a gond, hogy sokáig nem írnak vissza.

Igazából gyengén beszélem a nyelvet, anyagilag nem megoldható lenne, csak nem akarom a szüleimet se terhelni vele.

Igazából úgy általában bajom van mindennel, pedig próbálok optimista lenni. Nehezemre esik kimozdulni.

Amúgy köszi a választ :)

2012. jún. 30. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok. Megpróbálhatjuk.
2012. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!