Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki a vérvétel előtt 6...

Ha valaki a vérvétel előtt 6 nappal bevett 40 szem Andaxint, az látszani fog a leleten? Fontos tudnom!

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 00:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mmegkérdezhetem, hogy milyen volt& mi történt miután bevetted?


egyszer vért akartam adni és ott azt mondták, hogy ha az elmúlt 2 hétben bármilyen gyógyszert szedtem, akkor felejtős, ebből gondolom, hogy 2 hét kell ahhoz, hogy biztosan kiürüljön

2012. júl. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem tudom mert miután bevettem el is aludtam, de állítólag leestem az ágyról többször is :D meg átaludtam egy teljes napot
2012. júl. 2. 08:41
 13/14 anonim ***** válasza:

"Meg szabad tudnunk, hogy miért vetted be ezt a sok gyógyszer"


Ki a szart érdekel?


A kérdésre válasz: a máj bontja le a mérgező anyagokat, gyógyszerek alkotóelemeit is. Ha GOT,GPT,GGT-t kér az orvos, akkor látszódhat, mert 'sérül' a máj és nőnek ezek az értékek. Pár hét alatt helyreáll, ha nem lett végleges májkárosodásod.

2012. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jajah, az utolsónak igaza van. A májenzim értékeket meg fogja dobni rendesen szerintem.
2012. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!