Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék megbocsájtani...

Hogyan tudnék megbocsájtani magamnak?

Figyelt kérdés
Ha elkövetek valami butaságot sehogyan sem tudom magamnak megbocsájtani. A legapróbb dolgokat sem. Képes vagyok napokig rágódni rajta őrlődni, pedig nemegyszer tudom, hogy olyan apró dolog, más könnyedén átlépne rajta, de én nem. Miért van ez?
2012. júl. 13. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A lelki szintek miatt,meg a lelkiséged miatt,meg valami rossz dolog átélése miatt,meg idegeid miatt,meg.....stb.
2012. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ugyanilyen vagyok :( már senkit nem érdekelnek ezek a dolgok, már senki nem is emlékszik rájuk, én meg gyötröm magam. Sajnos nem tudom mi a megoldás, de (ne nevess) meditáció nekem segíteni szokott.
2012. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bár tudnék meditálni, de sajnos nem megy. Állandóan jár az agyam, ugrálnak ide oda a gondolataim (tippem szerint ezért nem tudok). De jó tanács volt köszönöm!
2012. júl. 13. 15:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Elején nekem se ment, össze-vissza "száguldoztak" a gondolatok a fejembe. Most már előfordul, hogy majdnem el is alszom közbe :D Próbáld ki remélem neked is segíteni fog. Még annyit, hogy próbáld megértetni magaddal, hogy ami megtörtént azon változtatni nem tudsz, tovább kell lépni. Sok sikert :)
2012. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálom:D Köszi
2012. júl. 13. 15:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is!

mindenféle apró hibákon több napig rágódom rajta.

És ez nem jó mert még feszültebb leszek.


Van önbizalmad?

2012. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
önbizalom hiány,lelki betegség miatt is lehet.
2012. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nincs sok önbizalmam.. sajnos..
2012. júl. 13. 18:28
 9/13 anonim ***** válasza:

akkor itt ugrott a majom a vízbe!

Nekem sincsen önbizalmam, és én is ugyan így vagyok ahogy te.

2012. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

akkor itt ugrott a majom a vízbe!

Nekem sincsen önbizalmam, és én is ugyan így vagyok ahogy te.

Én is tényleg ilyen apró dolgokon rágódok napokig,

de nekem olyanok járkálnak a fejemben,hogy hogy lehettem ilyen buta,(például:minek szólaltam meg)minek kellett ezt csinálom.közbe meg már egyedül csak engem zavar a dolog,míg mások már rég elfelejtették.


Én szerintem, ehhez lehet valami köze az önbizalomhiánynak.

2012. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!