Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi hány óra internetezés...

Gelazso kérdése:

Napi hány óra internetezés árt már az egészségnek?

Figyelt kérdés

Aki napi több órát tölt a monitor elött, lehet hogy már elmagányosodott és a realitástól rég eltávolodott, anélkül hogy észre vette volna?

Nem beszélve arról, hogy a sok ostobaság, amire akarva akaratlan akad az ember már rövid idö után káros hatású lehet.


2012. júl. 18. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez ostobaság.

Önmagában attól, hogy valaki több órát tölt a net előtt naponta, nem lesz magányos vagy ilyesmik.

Ha meg ostobaságokat lát az ember nem kell utánozni, nem kell elolvasni, megnézni stb.

Szerintem egy gondolkodó ember el tudja dönteni mi a káros és mi nem. Mi válik a hasznára és mi nem.

Önmagában az Internet egy eszköz. Használja mindenki belátása szerint.

2012. júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gépezhetsz 8 órát is ha mellette van társasági életed is, ha csak a gép van és nem mész emberek közé az lehet káros, szociális fóbia is kialakulhat
2012. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
Hogy lelkileg miként hat rád, nem tudom. Azt viszont tudom, hogy ha órákat ülsz mozdulatlanul árt az egészségednek, akkor is, ha utána futsz 2 órát. Tehát fél óránként föl kell állni, mozogj egy kicsit (inkább nagyot, gugolás, fekvőtámasz, ilyesmi).
2012. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én elég sokat gépezek, de pont azért, mert különben nem lenne társasági életem és magányos lennék. A barátaim mind más városban tanulnak vagy dolgoznak, én meg munkát keresek, nem tanulok már, nincs kivel összeülni beszélgetni. Neten szoktam beszélgetni ismerőseimmel napi rendszerességgel, és kb. havonta egyszer, vagy ahogy sikerül, meglátogatjuk egymást élőben is.
2012. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!