Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is szok magában beszélni,...

Más is szok magában beszélni, vagy én fogok lassan bekattanni?

Figyelt kérdés
Olyan helyen dolgozom, ahol napi 8 órát egyedül vagyok, nincs kivel beszélgetni, és gyakran beszélgetek magamban, történeteket szövögetek, mintha találkoznák xy-nal és lefolytatom a beszélgetésünket. Van, hogy angolul beszélek így hogy nehogy elfelejtsem. Más is beszél magában vagy csak én? :S ilyenkor olyan bolondnak érzem magam.
2012. júl. 18. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy belőlem is "kiszalad" 1-2 mondat, de azért komplett párbeszédeket nem szoktam lenyomni :D Amúgy nálam dettó, én is egymagam vagyok szinte egész nap a munkahelyemen :S
2012. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én 10 órát dolgozom egyedül naponta, de még nem beszélek magamban. Viszont kezdek depressziós lenni. Döntsd el te, melyik a jobb. :)
2012. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináltok egyedül órákon keresztül? Csak jár valami a fejetekben...
2012. júl. 18. 18:02
 4/16 anonim ***** válasza:
Habár én nem dolgozok, de a nap nagy részében teljesen egyedül vagyok. Én zenét szoktam hallgatni, hogy ne menjen az agyamra a csend. Hatásos. :)
2012. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egész nap szól a rádió :(
2012. júl. 18. 18:11
 6/16 anonim ***** válasza:
internetezek. de elméletileg azt sem lehetne, úgyhogy ad egy extra pikantériát a dolognak, hogy közben lesben állok, hogy jön e valaki
2012. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor te legalább lekötöd magad azzal, hogy figyelsz nem jön-e valaki...
2012. júl. 18. 18:24
 8/16 anonim ***** válasza:

Irodában dolgozol?

Olyan zenét hallgass, amit tényleg szeretsz. A rádió csak olyan háttérzaj, nem ugyanaz mint egy kedvenc album. :)

Ha hazaérsz, van kivel beszélgetned? Vár valaki?

2012. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hívj fel valakit munka közben néha, hátha segít. Mióta dolgozol ott? Ha nem szoksz hozzá, akkor nem marad más, mint kilépni. De hát manapság nehéz munkát találni, nem hiszem hogy szívesen kockáztatnál.
2012. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem irodában dolgozom.


először zenét hallgattam a telefonról, de úgy csak vánszorgott az idő mert tudom, hogy egy szám kb 3-4 perces és akkor a zenére figyelek és nagyon lassan telik az idő...

Reggel 4-kor kelek, 2kor vagyok otthon de már hulla fáradt, szüleimmel lakok. Úgy eljárnák sportolni, futni vagy valami de hulla vagyok már mikor hazaérek..

2012. júl. 18. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!