Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió enyhítésére Valeria...

Depresszió enyhítésére Valeriana relax vagy MagneB6? (18év alatt vagyok)

Figyelt kérdés
Feszültség megszüntetésére,könnyebb elalvásra,jobb kedvre melyiket ajánlanátok?
2012. júl. 23. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Orbáncfűtea, macskagyökeres fürdő, vitaminok, a magne B6 jó.

Bioboltban, gyógyszertárban (ma azok si herbáriák is már) további tanécsokkal szolgálnak. A Maria Treben gyógyfüveskönyvet is megveheted.

Sétálni, úszni, ölelkezni, aludni.

2012. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is orvost ajánlanék mert a házi praktika nem mindig kifizetődő persze vannak gyógyszerek, amibe nem hal bele az ember. Gyógyszerszedő pánik betegként javaslom mindezt én tudom milyen rettenetes gyógyszerektől függni és ezek csak a tüneti kezelésre jók. Próbálj ki mindent, pszichológust, meditációt stb.


De ha már a gyógyszerekre rákérdeztél hát a magneB6 nekem nagyon bevált. De ne szedd sokáig csak egy pár hetes kúra erejéig.


Amikor érettségiztem akkor nagyon kikészültem mert nehezen tanulok és a doki ajánlott egy német, gyógynövényes gyermeknyugtatót, ami inkább kedély javító volt. A neve nervenpflege.

Nem okoz függőséget és nincsenek elvonási tünetei recept nélkül kapható azt hiszem láttam a rossmanban is. Elég sokat be lehetett szedni akár egyszerre is és nekem nagyon jó volt könnyű volt letenni.


Aztán ott vannak a nyugtató teák pl. az orbáncfű tea. A Naturland termékek nagyon jó minőségűek.


De még egyszer javaslom, hogy inkább az orvosnál kezdd a dolgot mert ha ez elfajul sokkal rosszabb lesz.

2012. júl. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja de a Magne B6 helyett MAGNÉZIUM + B6-ot vegyél, a Magne az nem magnézium!
2012. júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Testedzés. Bármi, ami megmozgat, és elfáraszt. Ússzál, fussál, kerékpározzál. Ha van kertetek, ássál, kapálj, öntözz. Persze ne most akarjál úszni, meg futni, hanem már holnap reggel...
2012. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!