Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Papám az itthoni gondok miatt nagyon feszült,stresszes,de akkor is amikor nincs veszekedés..

Már több mint egy hete tart az, hogy rohamokban jön rá a pánik.

Olyankor úgy érzi hogy muszáj mennie és mennie,( ha ezt ilyenkor megakadályozom akkor még feszültebb lesz és leveri a víz meg stb..) nem bír egy helyben maradni, ami legfőképpen azért van mert ilyenkor nagyon nagy nyomást érez a tarkójánál.

Ilyenkor mindig rángatja a fejét,így próbálja enyhíteni a nyomást.

Mi lehet ez? Hogyan lehet orvosolni?


Előre is köszönöm!


16/L.



2012. júl. 26. 21:49
 1/3 anonim válasza:
Fura.. Lehetséges, hogy munkahelyi, vagy magánéleti problémái akadtak. Ha ezek megoldódnak, ő is jobban lesz. De ha nem, akkor el kéne látogassatok egy phsziológushoz.
2012. júl. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!


De ez nem pánikroham...ugye?

2012. júl. 27. 11:18
 3/3 anonim válasza:
Az első vagyok. Nem vagyok phsziológus, nem tudhatom. Szerintem csak a stressz váltotta ezt ki belőle, nyugi, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Az lenne a legjobb ha leülnél apukáddal, hogy nyugodtan beszéljétek meg a történteket. Légy nyugodt és megértő, így ő is az lesz. :)
2012. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!