Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy viseljem ezt el?

Hogy viseljem ezt el?

Figyelt kérdés

Utálom magam.Kövér és undorító vagyok.

Nem rég az edzőm cseszegetett hogy fogyjak le mert kövér vagyok.Fogytam 8kg.Azelőtt megvoltam elégedve magammal.Nem voltam tökéletes, de ki az?Most már viszont nem tudok leállni a diétával és nem bírok tükörbe nézni.

Nagyon sokat szoktam sírni amikor a szüleim nem látnak pl.:fürdéskor vagy alvás helyett.Úgy érzem anya nem ilyen lányra vágyott.Én nem vagyok menő mivel megszólalni is félek.Suliban se merek jelentkezni mert félek hogy hülyeséget mondok és kinevetnek.Inkább szeretek egyedül olvasgatni.Azt se mondhatjuk, hogy egy életvidám fiatal tini vagyok, mert rohadtul nem.

Sokszor gondolkodom öngyilkosságon.De eddig nem mertem megtenni.És a családom is nagyon szeretem, nem akarok nekik fájdalmat okozni.De vajon meddig bírom még ezt elviselni?El lehet egyáltalán?



2012. aug. 15. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Véletlenül azt írtad, hogy nem bírsz leállni a diétával.

Ha molett vagy, az még nem ok az öngyilkosságra. Sok fiúnak a telt idomok tetszenek.

2012. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

163cm és 55kg vagyok.Ami 14 évesen elég szörnyű.Én így nem bírom elviselni magam.

De sajnos nem csak ez a problémám.

2012. aug. 15. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Jobb lenne ha befejeznéd az önsajnálatot!!! Nézz körül a környezetedben hogy milyen az mikor az embernek igazi problémája van mégsem rinyál.ha nem tetszel magadnak tegyél ellene valamit de ne sajnáltasd magad, hisz te is tudod nem vagy kövér.
2012. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

"163cm és 55kg vagyok.Ami 14 évesen elég szörnyű."


már miért is szörnyű? 163 centihez az 55 kiló tökéletes, ehhez a magassághoz még 60-65 kiló is teljesen jó, nemhogy 55... amúgy csak szimplán idióta vagy, mint a legtöbb kamasz, tisztelet a kivételnek. majd kinövöd, aztán nem fogsz hülyeségeket gondolni. nyugi, a te korodban majdnem mindenki ezt csinálja. kövérvagyok,félénkvagyok,egyedülakaroklenni,öngyiakaroklenni, blablablabla. picsogás helyett inkább kezdd el használni az agyadat.

2012. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy kövér lennél. Vagy ha vki nem csontsovány akkor már kövér?

Nem értem...

Ha van legjobb barátnőd, beszélgess vele. Vagy anyukáddal, de az öngyilkosságot meg se említsd!! :-)

Sztem túl fogsz tudni lépni ezen a depressziós korszakon.

Ha megoldás lehet számodra az alakformálás, akkor sportolj és diétázz, de vigyázz az egészségedre és ne ess túlzásokba.

Sok sikert! :-)

2012. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 harleynagyi válasza:
depreszios vagy es nincs onbizalmad , amit ajalani tudok , kedves , probalj sportolni vagy valami hobbyt talalj amivel lekotod magad es ne erdekeljen hogy mit mondanak masok . A mereted perfect Ne akarj mas lenni legyel sajat magad es az onbizalmad is meg erosodik , sok tini esik att ezen a problemakon amint Te .SOHA SOHA OLYANRA NE GONDOLJ HOGY ELAKAROD DOBNI AZ ELETED !!!!!!!!!!
2012. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Micsodaaa? Eddig tök jól elvoltam a 171 centimmel és 70 kilómmal, eszembe sem jutott, hogy kövér vagyok, végig hittem az erős csontozatban. De te most rádöbbentettél az igazságra. Kövér vagyok! Pedig tök jó suliba járok, egész jól tanulok, vannak nagyon jó barátaim, akik nem azért szeretnek, mert így nézek ki vagy úgy, hanem mert jól eltudunk beszélgetni, ide-oda eljárni, hülyülni. Szeretem a hobbim, szeretem a családom, de a legjobban az életet szeretem. És mégis kénytelen leszek öngyilkos lenni, mert rájöttem, hogy nem vagyok modellalkat! Mondd meg te, aki közel sem vagy ilyen kövér, hogy viseljem ezt el?


Menj el pszichológushoz. Nem gáz, imádni fogod.

2012. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!