Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nálatok, akinél kialakult...

Nálatok, akinél kialakult gyomorpánik, a pánikbetegségnek ez a fajtája, hogyan kezdődött, mennyire fajultak el a dolgok?

Figyelt kérdés

Nagy stressz ért, és kb azóta folyamatosan gyomor és bél problémáim vannak, és egyre erősödnek.

Előtte is voltam pánikbeteg, de más tünetekkel.

Székletvizsgálat eredménye még vissza van, hátha valami baktérium vagy valami, ennek jobban örülnék.



#gyomorpánik
2012. aug. 25. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Éppen zenét hallgattam útközben, és egyik ismerősöm istentelenül megijesztett.

Azóta csak fél füllel, vagy inkább sehogy nem bírok fülhallgatózni.

2 percen belül érzem hogy feszül a gyomrom, émelygek, rosszul vagyok. Lever a víz, fáj a hasam, és muszáj levennem a cuccot, hogy halljam mi van körülöttem.

Ha nem tenném meg, a hasmenés is elkapna, lehet csúnya vége lenne :(

2012. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Gondolkodj el azon, hogy mi az az életedben, amin változtatni kellene és kezdj el változtatni! Ha nem sportolsz valamit, akkor kezdj el sportolni! Autogén tréninget is ajánlom.


Írtam a saját történetemről egy pár oldalas cikket, olvasd el, ha gondolod:

[link]

2012. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD


a fülhallgatós csávó iksz dé.


Jókat röhögtem rajtatok, kösz a storyt-:DDD

2012. aug. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves "Iksz D-s" hozzászóló,

Nagyon örülök, hogy Te ilyen jókat mulatsz ezeken a dolgokon, de akik ebbe a betegségben enne vannak (mint ahogyan Én is) azok kevésbé tartják ezt viccesnek. Számodra nem kívánok egyebet csupán csak egy napot... Egyetlen olyan napot az életedbe amiben a pánikbetegség összes tünete valamint azok produkálásai benne vannak. Nem szoktam ilyet mondani, mert ezt a betegséget a legrosszabb ellenségemnek sem kívánom, de remélem egyszer egy rövid alkalommal lesz benne részed, és majd akkor próbálj meg röhögni.

2013. szept. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!