Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Januárban elváltak a szüleim (vagyis még úgy törvényesen nem )...már túl léptem ezen..de tényleg...csak azt nem értem h ,ha anyumnál vagyok akk tök nyugodt vagyok..viszont ha apukámnál vagyok (akk ugye ott a bátyám akivel nem nagyon vok néha jóba és az őrültbe kerget...és a mamám aki szintén az őrületbe kerget -.-')mindig feszült vagyok,ideges...viszont ha anyumnál vagyok akk semmi tök jól elvagyunk mg minden van... ez most mi ??Depressziós vagy v mi?? 14/L
2012. aug. 27. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

ez van velem is,szüleim elváltak egy éve,de ha mamámnál vagyok,apum részéről rosszul érzem magam,már nem olyan,mint régen...ezért nem is nagyon látogatom őket,nyugi semmi baj veled,14éves fejjel nehéz lehet feldolgozni

ez meg,hogy túltetted magad rajta majd elválik,létezik a tudatalatti ami sok mindent elraktároz(sajnos) és később előjöhet.

nekem még 1-3éves kori sérelmek most jönnek elő, 17évesen és most kell feldolgoznom,kiadni magamból :)

2012. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!