Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 13 vagyok, és voltak problémái...

Melinda- kérdése:

13 vagyok, és voltak problémáim attól majd még lehetek katona? (bővebben és érthetőbben lent)

Figyelt kérdés
Lelki problémáim voltak már két éve de szerencsére már meg tudtam oldani ezt. :) de egyik barátom mondta hogy már nem lehetek katona mert elfognak küldeni. mit tegyek? igaz? Nagyon szeretnék katona lenni! 13/L

2012. aug. 29. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe lenne már igaz. Barátod elég ostoba.
2012. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) csak tudod ő úgy gondolja hogy egy őrült pszhiopata vagyok és még beteg..mivel nem régiben megvágtam a karomat és nem öngyilkosságból hanem az ideg levezetése miatt. de úgy örülök hogy kigyógyultam
2012. aug. 29. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
most vagy 13, és régebben vagdostad magad. tejóég... hova fajul ez a világ...
2012. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező neked lelki problémáid voltak, remélem valóban sikerült megoldást találni rájuk illetve a további gondok leküzdéséhez is van segítséged. Sokan csinálják ezt, hangoztatni nem kell senkinek, de soha többé ilyen hülyeséget ne csinálj!! Katona pedig lehetsz, ha elég kitartó vagy. Első voltam.
2012. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És miért szeretnél katona lenni? :)

(Tőlem sem áll távol) 15/L

2012. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1. apukám is az volt és szeretném hogy büszkék legyenek rám.2. mindig is fiúsabb lány voltam. 3. szeretnék ezzel segíteni az embereken. És hát..az egyik kommentelőnek üzenem..hogy te ne tudod én miken mentem keresztül..és én magam is tudom hogy nem volt jó megoldás..és igen túl vagyok rajta..és most már hatalmas kitartásom is lett! az önbizalom mellett! :)
2012. aug. 31. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem. :)

Utsó vagyok, nálam is hasonló a helyzet, több katona volt a felmenőim között. Sőt, még a lekiproblémás incidens is megvolt.

2012. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!