Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam fel hogy...

Hogy dolgozzam fel hogy majdnem meghalt?

Figyelt kérdés
Páromnak márciusban szívrohama volt (sok stressz,munka,pénz..) és azóta minden nap ugy kelek fel hogy remélem ma nem történik meg ujra.Nem tudom feldolgozni,hogy majdnem meghalt. Mit csináljak?
2012. szept. 5. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem keress fel egy szakembert, aki segíthet
2012. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolkodtál azon, hogy esetleg elmenj olyan csoportba, ahova hasonló emberek járnak? Vagy esetleg pszichodrámán vagy egyéb hasonló csoporton?
2012. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hány éves a párod?

Ahhoz, hogy megnyugodj, az ő életén lenne jó változtatni... Például kezdjetek el közösen sportolni- esténként lassú kocogás, vagy úszás.Lényeg, hogy élvezzétek is! Tegyetek együtt azért, hogy jobb legyen a kardiális állóképessége!

2012. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
38 éves, a munka miatt volt stresszes. de most télen megint visszaakar menni oda dolgozni:( (sípariba szakács)
2012. szept. 21. 12:02
 5/6 A kérdező kommentje:
sokat mozog, előtte is sokat mozgott, biciklizett szinte mindennap ha jó idő volt ha rossz...
2012. szept. 21. 12:03
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem térhetsz egyszerűen vissza a "halálból" mert attól félsz ami esetleg újra megtörténhet veled, ez így nem jó, nem elég. Így nem élvezed az életet és menekülsz a haláltól, közben szépen lassan akadályokat állítasz magadnak, képtelen leszel előre vagy hátra menni. A párodnak arra van szüksége, hogy ne félj tovább, hogy tudd magadról hogy lényegében miért élsz, mit akarsz, ha már nem nézed tovább az esetleges következményeket csak akkor tudsz ezen tovább jutni
2012. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!