Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez még a klausztrofóbiába...

Ez még a klausztrofóbiába tartoznak? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ha lefognak, még ha játékból is, bekattannék ha összekötöznék a lábam vagy kezem és nem tudnám mozgatni. Egy idő után már ingerült leszek, és pánikba esek. Ez a klausztrofóbiába tartozik vagy már más?
2012. szept. 5. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló a klausztrofóbiához. Természetes, ha ne tűröd, nem bírod ha lefognak. Én is ilyen vagyok...

Kiskorodban nem volt a családodban bántalmazás?

2012. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem csak "éles" esetekben, hanem játékból se. Legutóbb viccből le fogták a lábam, és elfogott a pánik, de pl ugyan ez van a csikizéssel, én nem tudok nevetni rajta, csak szenvedek aztán egy idő után már sírógörcsöm lesz annyira nem bírom. Amúgy igen, régebben előfordult bántalmazás, esetenként még ma is komolyabb veszekedések (évente ha egyszer).
2012. szept. 5. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!