Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy 0-nak érzem magam 139 cm...

Egy 0-nak érzem magam 139 cm magas vagyok 12 évesen 45,3 kg. Hogyan változtathatnék azon az érzésen, hogy 0 vagyok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress magadnak valami olyan elfoglaltságot, amit élvezel és jó vagy benne, és akkor pozitív visszajelzéseket kapsz másoktól is, meg te is jobban fogod érezni magad. Mindenki jó valamiben csak meg kell találnia, mi az.
2012. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem vagy 0! ez hormonfüggő most tanultuk természetből én is ugyanilyen idős vagyok 155 cm 54 kg fiuként
2012. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a súly (54 kg) optimális .
2012. szept. 27. 20:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Ó, drága! Én meg mindig nagyobb voltam a többieknél, sőt most, felnőttként is nagyobb vagyok, mindenkire lefelé kell néznem, a pasik is alacsonyabbak, súlyos vagyok, nem tudok alacsony helyen ülni, kis helyre bemenni, guggolni vagy földön ülni, kis autóba beszállni stb stb stb....

Tudod, hogy irigyeltem s irigylem most is a kicsi, filigrán lányokat / nőket, akik fürgék, jó mozgásúak, táncolhatnak akrobatikus rock and rollt, mert tudják őket dobálni a fiúk, ők nőiesek, könnyűek, helyesek...


Örülj annak, amilyen vagy, s gondolj arra, hogy idős korban te nem leszel kövér lomha, hanem fürge, fiatalos néni leszel, aki 80 évesen is letagadhatna 10-15 évet!


:)


37n

2012. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi !

Amúgy fiú vagyok . De ebből a nézetből végiggondolva igazad van .

2012. szept. 28. 07:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor fürge idős bácsi leszel, pirospozsgás, túléled a kortársaidat (mert a férfiak ugye rövidebb életűek, mint a nők), de te jól tartod majd magad, mivel nem nagy súlyt kell cipelned, nem lesznek elkopva az izületeid, nem görbül úgy meg a gerinced stb.


És: ha szeretsz lovagolni, íme a szuperhírem a számodra: lehetsz zsoké!!! :)


Házi feladat:

írj saját listát arról, hogy miért jó neked viszonylag alacsonynak és vékonynak lenni. Írd le ide nekem.


:) ugyanén

2012. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom van e hozzá köze de az IQ-m felnőtt felmérésen 140

Viszonylag könnyen elférek kis helyen , ugye a családom sporthorgász , és mivel engem úgy neveltek , hogy szeressem a halakat , könnyen horgászok kis helyen .

2012. szept. 29. 09:43
 8/11 anonim ***** válasza:
:) Gratulálok!
2012. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi !!!!
2012. szept. 29. 10:52
 10/11 anonim válasza:
gondolj arra,hogy annak sem jobb aki 180 centi 14 évesen.
2012. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!