Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig csődöt mondok az olyan...

Mindig csődöt mondok az olyan számonkéreseknél (szóbeli, írásbeli), ahol nincs felkészülési idő, mitől van ez és mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 21:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Biztos a tudásom, nem magolok, tehát nem ezek a gondok. Idén már 2x kaptam úgy egyest, ést ma egy szánalomkettest, hogy a tudásom alapján 4-est, 5-öst érdemelnék, de egyszerűen olyan szinten leblokkolok, hogy sokszor még a kérdést sem jegyzem meg, vissza kell kérdeznem.
2012. okt. 1. 21:29
 2/10 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, hogy már a pszichológuson gondolkozok, csak fogalmam sincs, hogy pszichés oka lehet-e ennek, vagy csak simán zokni vagyok?

Az előző évben is végig ezt játszottam.

2012. okt. 1. 21:34
 3/10 anonim válasza:
Pszichológus nem árthat, lehet, h lelki eredetű a probléma, ha nem akkor is tud segíteni, h hová fordulj. szerintem mindenképp keress egy pszichológust. De iskolán kívül inkább szerintem...
2012. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már egyetemista vagyok... Annyira utálom, ma is úgy mentem oda, hogy megtöröm a jeget, új év, új lappal indulok, ment is minden egészen addig, amíg az oktató nem kezdett el fejeket vágni, hogy mondhatnám gyorsabban. Kb. 2 perc alatt megsemmisültem és már az újabb kérdését sem fogtam fel.
2012. okt. 1. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Hátha itt találsz valami felhasználhatót:

[link]

2012. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

De nekem nem a tanulással van bajom, meg nem is a szóbeli számonkéréssel, hanem a "villámszámonkérésekkel".

2012. okt. 1. 22:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez marhaság. Nincs szükség pszichológusra. Minden normális egyetemen elő van írva legalább 15 perc felkészülési idő. Pofavágást meg még én egyszer sem tapasztaltam... Vagyis de, de akkor meg csak annyit gondoltam, hogy a k*va anyádat, és mondtam tovább amíg hagyta :)


Ebben az esetben nem veled van a gond, hanem a TVSZ-szel meg a tanárokkal. Maximum egy kis önbizalom serkentésre lehet szükséged, de szerintem az sem feltétlenül muszáj.

2012. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De nem vizsgákról beszélek, hanem ZH-król. Arról meg sajnos nincs szó a vizsgaszabályzatban.

És rajtam kívül mindenki meg tudja csinálni, csak én bénázok. :S

2012. okt. 4. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor félreértettelek, elnézést. Még olyanról nem hallottam, hogy szóbeli ZH, maximum ha prezentálnod kell valamit esetleg...


Mondjuk én akkor is túlzásnak tartom az orvost, ha csak ennyi problémád van. Igyál előtte egy felest, hátha az oldja a gátlásokat :)

2012. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy felest, és szívjál el egy cigit. Menni fog.
2012. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!