Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék szorgalmasabb/...

Hogyan lehetnék szorgalmasabb/türelmesebb/kitartóbb?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, hogy mennyire a fent említettek ellentéte vagyok, semmihez sincs türelmem, amibe belefogok, ha rögtön nem sikerül feladom, és sorolhatnám..ez kurv_a(!!!!!!!) fos, nem tudom, hogy hogyan lehetek ilyen gyenge jellemű, mit csináljak?:((

2012. okt. 2. 18:02
 1/2 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ehhez csak akaraterő kéne, de az a baj, hogy az nincs!!!
2012. okt. 2. 18:07
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok.

Én azt szoktam csinálni, hogy elhatározok valamit. Aztán csak akkor kezdem el megvalósítani, amikor kedvem van hozzá.

Szerintem ülj le, gondolkozz el azon, hogy milyen helyzetekben hogyan kéne viselkedj.

Esetleg rendszerezz! :) az életedet! iktass be egy kis sportolást, napi fél órát (nem muszáj naponta, de azért minél gyakrabban lehetőleg, és tényleg elég csak félóra, hogy lefoglald magad, és jobbaan is érzed magad utána).

Egyél több zöldséget, gyümölcsöt. Esetleg diétázz, egyél kevesebb nasit (ha szoktál).


Nálam ezek beszoktak válni. :)

jaj, és a legfontosabb! kezdj el valamilyen szociális munkát, vagy csak nézz filmeket más emberek nyomorúságáról, vagy olvass a Titok-hoz hasonló könyveket. A felfogásod megváltozik, tehát ezzel a türelmességedet is igen jól tudod fejleszteni. :)

2012. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!