Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha meghallok egy bizonyos...

Ha meghallok egy bizonyos zenét, egyből rámtör valami eszméletlen nagy bánat es úgy érzem szétszakad a testem. Miért van ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés

erről a zeneröl eszembe jut egy álmom,semmi kül csak annak az almonak nagyon szomorú hangulata van,magam sem tudom miért.Ez csak egy zene..oké,de akkor miért tör rám az a nagy bánat mikor hallgatom? nem arra vagyok kíváncsi h mit csinaljak,hanem hogy miért van ez szerintetek.. :((

lehet cikizni emiatt,de nem hiányzik higyjétek el..



2012. okt. 4. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szinte mindenkinek van ilyen...

Nemcsak zenével, de szaggal/illattal még talán gyakoribb.


Én pl. Az egyszer véget ér...-től tudnék kiugrani az ablakon. 15-16 éves voltam, amikor valami reklámnak ez volt a zenéje. Annyira gyűlöltem, mert pont érzékeny időszakomban voltam, nem akartam felnőni. :P

Azóta duplán lenyomaszt ez a szám, egyrészt azért, mert rájövök, hogy felnőttem, másrészt meg azért, mert eszembe jut az a szörnyű érzés, amit 16-17 évesen éreztem a hallatán. :)

2012. okt. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Naszóval

Neked az a bajod h az álmod hangulata annyira kötődik a számhoz vagy egyszerűen hallotad álmodban egy részletét. Am melyik szám??

2012. okt. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első: köszi legalább a tudat megvan h nem vagyok egyedül :)


2.: igazabol régen néztem egy sorozatot (Dong Yi) es annak az Ost-ja,mikor azt néztem akkor almodtam h egy kínai lány (a dong yi) ul egy széken az udvarunkba a pince előtt es csellozik,vagy hegedul v nemtom es valahogy folyton az jut a zenéről eszembe..es nem tudom megmagyarázni h miért de nagyon rossz lesz a hamgulatom es szomorúság tölt el.

egyébként van meg egy ilyen de az elég hosszú lenne elmesélni:D

2012. okt. 4. 01:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor felvetődik egy kérdés: Ha attól a zenétől ennyire letargiába zuhansz, minek hallgatod? Nekem is vannak számok, amiket nem szeretek, hát nem kell őket hallgatni.
2012. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom :d csak arra vtam kiváncsi van e rá magyarázat xd
2012. okt. 4. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:
a zene óriási katarzist tud kiváltani az emberekből, ez teljesen normális.
2012. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok
2012. okt. 5. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!