Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért történik ez a lelkemben?

Miért történik ez a lelkemben?

Figyelt kérdés

16 évesen pszichésen nagyon beteg lettem.Furcsa kényszeres gondolataim támadtak,és talán pszichózisom volt,legalábbis valószínűsítették.Támadtak furcsa gondolataim,amik közül pár rányomja a bélyegét az életminőségre,és most ezekről lesz szó.Tehát:olyan gondolataim támadtak hogy én nem úgy élvezem a zenét,a természet szépségét mint a többi ember,hanem talán természetellenes módon,emiatt féltem élvezni ezeket a dolgokat,és egy idő után ezeknek a szépsége lecsökkent.Majdhogynem teljesen eltűnt talán.Miután megszűntek a tüneteim,ez a dolog utána is megmaradt.Teljes mértékben fekete fehéren látom a világot,nem tudom élvezni teljes mértékben az említett dolgokat,kiveszett az esztétika.Ez rendkívül fájó dolog,mert ezek voltak az egyik legfontosabb dolgok az életemben...


Mi az oka,hogy ezek a szép dolgok eltűntek?Hogy hozhatom őket vissza?Mi történt?Állítólag érzelmileg ki vagyok merülve,mert a tüneteim teljesen lefárasztottak,és nem tudok feltöltődni jelenlegi életkörülményeim miatt.De ezt nem orvos mondta.Ez lehet az igazság?Ha nem ez,akkor mi?



#zene #eszétika
2012. okt. 8. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj... NEM VICC pszichológus.

De nem azért mert ez olyan vészes, hanem mert mi ezt honnan tudjuk? Majd ő órákat elbeszélget veled szépen elmesélsz neki mindent és ha a dolgok jól mennek akkor majd rájöttök közösen ,hogy mi a helyzet és talán még meg is mondja mit kéne tenned -amit azért nem fog - de majd te úgy is magadtól rájössz ha ki akarsz lábalni a dolgokból

2012. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:
JóLélek Pszichológiai Alapítvány - Szokolai Árpádot keresd
2012. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Épp most ölték ki belőled az életet. Erre nevel a suli, az egyház és kb minden szervezet. Elérik, hogy így lásd a világot és aztán ebből a kétségbeesett pozíciódból a lehető legtöbbet profitáljanak. De nem érnek vele sokat, mert már ők is rég fekete fehérben látnak mindent. Tönkretették őket is és azt hiszik ez a normális, ezért keretek köré szorítanak és valljuk be, sz@r életet élsz, ezért alakult át a látásmódod.
2012. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem.Nem azért alakult át a látásmódom,mert szar életet élek...nem hiszem.Mielőtt megtörtént volna ez a katasztrófa boldog voltam,élveztem az életet.Én így emlékszem.A társadalom tényleg profitálni akar a nyomorunkból,de nem hiszem el,hogy ez okozta,nem...most már tényleg szar életet élek,meg kell hagyni.
2012. okt. 12. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!