Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok örülni annak...

Miért nem tudok örülni annak amit szeretnék és megkapok? Utána továbblépek és máris olyasmit találok amin elégedetlenkedhetek. (18/F)

Figyelt kérdés
Ezt már régebben is észre vettem de azt tudom ,hogy nem volt ez mindig így. Legalábbis gyerekoromra visszaemlékezve akkor még tudtam örülni a dolgoknak és értékelni a pillanatot. MA MÁR azért kell küzdenem ,hogy egyáltalán realizálni tudjam ,hogy én ezt most megkaptam ennek most örülnöm kéne és csak ilyen villanásnyira érzem ,hogy most ezt felfogtam ez jó és megtörtént de ezért is komolyan mondom ,hogy erőltetnem kell az agyamat. Félek ,hogy kiégett az öröm központom vagy nemtudom és már semminek sem fogok tudni örülni.

2012. okt. 8. 23:03
 1/2 anonim válasza:
elkényesztetés tipikus esete?
2012. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert a valódi énednek közömbös az a dolog amit annyira meg akart szerezni az egod. Így működsz, mindig azt hiszed, hogy mindig egy újabb és újabb dologtól majd boldog leszel, de ez örökké fog tartani, ha nem tanulsz meg tudatosan élni.
2012. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!