Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek is elofordul? Mi...

Veletek is elofordul? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ha van barmi bajom, lehet az gerincfajdalomtol kezdve a nathaig, csak vegso esetben fordulok orvoshoz. Azonban mire odajutok, anelkul, hogy barmit szednek ra, valahogy jobban leszek. Megnyugszik a lelkem, semmi komoly, eltelik nehany het, es kezdodik elolrol a fajdalom. Hozzatartozik, hogy nem csipem az orvosokat, tartok toluk. Lehet azert leszek fizikailag jobban, mert a pszichem tiltakozik a vizsgalat ellen? Masokkal is van ilyen?
2012. okt. 12. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már sok hasonló ilyen esetem. Az én helyzetem annyiban különbözik, hogy amikor csak igazolásért mentem orvoshoz, tehát semmi bajom nem volt, annyira bebeszéltem magamnak, hogy mit fogok mondani, hogy hányingerrel, szédüléssel értem oda.. Nekem ez pont fordítva működik, de az oka ugyanaz lehet, hogy az elmében olyan erősen akarunk/nem akarunk valamit, hogy megteremtjük azt.


Talán az a legjobb, ha rögtön, amikor jelentkezik a probléma, menj el orvosoz. Ha így, az elején nem múlik el a gond, akkor el tudod mondani, hogy éppen mi fáj, mi a baj. Ha meg ugyanúgy elmúlik, akkor amint jeletkezik a betegség, indulj el orvoshoz, és már meg is gyógyultál. :D Szerintem ez nem is olyan rossz dolog, csak szánd rá magad, hogy elindulsz. :)

2012. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!