Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy néha úgy...

Miért van az, hogy néha úgy érzem, hogy az egész világ utál?

Figyelt kérdés
Vannak olyan napjaim, amikor teljesen befordulok, úgy érzem, mindenki ellenem van és mindenki rosszat gondol rólam.
2012. okt. 23. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok emós, vagy hasonló, de mostanság én is ezt érzem... és egyre gyakrabban...

1-2 évvel ezelőtt olyan kis életvidám voltam, mindenki szeretett szinte... Mostanában meg magambafordultam, úgy látom, mindenki csak ellenem van... facebookon is, ha a közös (tanulós) csoportba írok valamit, ott is minden sz@rért leszólnak :/ Régen semmi bajom nem volt a kommunikációval, mostanság meg mindenki félreért...

Nem tudom, hogy én változtam ekkorát, vagy a környezetem?!

Bocsi, hogy így kijött belőlem ez.

A kérdésedre válaszolva: Szerintem sokan vagyunk így mostanság, egyre jobban elidegenednek az emberek, nem kommunikálnak egymással eleget, ha mégis, azt interneten keresztül teszik...

2012. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minden közös (tanulós) csoportban mindenkit leszólnak :D
2012. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, de engem kiváltképp... :/

Sok a f@szszopó arrogáns p*cs... viszont ha én szólok be, akkor mindjárt én vagyok az ilyen meg az olyan...

Na, mindegy XD bocsi az offért...

2012. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!