Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek ilyen tünetei? /lent/

Valakinek ilyen tünetei? /lent/

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most voltam orvosnál és kaptam beutalót a pszichiátriára, de az még elég soká lesz és szeretnék addig valami tanácsot kérni, hátha tud valaki segíteni! Szóval a legnagyobb problémám az hogy szinte, folyamatos légszomjal küzdöm és megőrülök teljesen tönkre teszi a mindennapjaimat egyre rosszabb ezen kívül a szívverésem is elég érdekes néha... Szeretném ha kapnék valami tippet mit tehetnék hogy jobban legyek? És hogy akik ilyen problémával küzdenek mit mondott az orvos? És hogy tudtok ezzel élni korlátoz valamiben titeket? Mert én lassan a munkehelyemről is "kidőlök"! Előre is köszi!

2012. okt. 26. 15:33
 1/5 anonim válasza:

szia. nekem is ez van, de én még rosszul is lettem egyszer teljesen lezsibbadtam utána meg vagy egy óráig görcsös izomrángásaim is voltak. mire bementem az ügyeletre, addigra a szívhangom meg mindenem már normális értéket mutatott. mondjuk annyi, hogy én már több, mint két éve bulímiás vagyok, mostanra már javulóban. ez a rosszullét hozzá is segít, hogy vigyázzak magamra, de ez az állandó rosszullét megkeseríti a napjaimat az egyetemen :/ azóta nem merek egyedül utazni, mert volt már hogy megint éreztem hogy kezdek úgy rosszul lenni, mint egyszer.


Összességében ezek lehetnek pánikbetegség tünetei is, de pl. nekem lehet hogy a bulimia következményeként lett gyenge a szívem, nemtudom, a közeljövőben fogok menni kivizsgálásokra. :| De alig várom, hogy elmúljon ez a borzalom :|

2012. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy veszélyes a munkádra nézve menj el magándokihoz, tudom, hogy drága, de ha elveszíted a melód az még nagyobb baj! Pánikbeteg vagyok, nekem is volt légszomj! Lélegezz ilyenkor zacsiba, szedj magne B6-ot, citromfűtea, nagy dózisú C vitamin!
2012. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen valószínű hogy pánikbeteg vagyok én is, de még nem biztos! Meg nagyjóból tudok mindent erről a betegségről nagyon sokat olvastam utána, csak kíváncsi vagyok azok tapasztalataira, véleményeire akik hasonló problémával küzdenek. Egyébként én is ugyan ezt mondtam a napokban hogy már nem bírom tovább és megkeseríti az egész életem az a dolog! Én is alig várom az orvost hogy menjek! És lehet hogy elmegyek majd magándokihoz is, de előbb megvárom h a kórházba mit mondanak! Köszönöm nektek a válaszokat! Jöhetnek még válaszok :)
2012. okt. 26. 16:34
 4/5 anonim válasza:
Kardiológusnál voltál? Nekem ugyan ezek a problémáim, bár nem mindennapos. Mitralis prolapsus-om van. Én a helyedben elmennék egy kardiológiai kivizsgálásra.
2012. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam,24 órás EKG volt rajtam, nem találtak semmit!
2012. nov. 6. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!