Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Mostanában, ha olvasok egy betegségről, akkor mindent elolvasok róla, és nagyon félek, hogy nekem is lesz. Most is félek,mert tegnap este vettem be Emozult, nemrég meg menstruációs fájdalomra No-spa-t, és olvastam, hogy mindkettő segédanyaga között van povidon, és félek, hogy valami baj lesz belőle. Eddig nem foglalkoztam ilyenekkel. Szeptemberben lettem ilyen, mikor sokat szédültem, és 3.-án reggel az orvosnál megnézték a vércukorszintemet és nagyon alacsony volt. Azóta félek, hogy, megint alacsony lesz és rosszul leszek, szédülni fogok. Szeptember 9.-én járt le a két év, és nem mertem menni autóból vizsgázni, mert féltem, hogy megint szédülni fogok. Múlthéten fájt a torkom, rossz volt a közérzetem, akkor attól féltem,hogy arcüreggyulladásom van, de egyik tüneten se illett rám. Elmentem az

orvoshoz, bár anyáék mondták, hogy semmi bajom, de el kellett mennem, hogy megnyugodjak, mert állandóan az járt a fejemben,jön a hosszú hétvége, és mi van,ha arcüreggyulladásom van. Milyen betegség lehet ez?


2012. okt. 27. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
szorongás,hipochondria
2012. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz / nem pszichiáterhez !/ kellene elmenned, mert ebbe a félelmekkel teli világodba teljesen bele tudsz

sajnos ragadni és egyedül nem tudsz kijönni belőle. Vele közösen gondolkodtok arról, hogy mi az oka, az alap , ami kiváltotta. Az alacsony vércukornak tünete a szédülés, naponta / legalább 5x/ többször egyél keveset és nem esik le a cukrod, ennek ez a megoldása, ami egyszerű és tökéletes. A megfelelő mennyiségű víz fogyasztás is fontos, mert ha kiszárad a szervezeted, akkor besűrűsödik a véred és csak "cammog" az ereidben. Ez ugye szintén okozhat szédülést.

Miért kell szedned az Emozult? Rendszeresen szeded ? Ha No-Spa-t csak időnként veszel be, nem lesz semmi bajod.

2012. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az Emozult gyomorsav miatt szedem.
2012. okt. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!