Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepi leszokást ki hogyan...

Antidepi leszokást ki hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
4. hónapja szedek napi 1 rexetint pánikra. Most már 4. napja 3negyedelek és 3. napja szédelgek szinte folyamatosan. Nem tudom, hogy ez csak a front vagy a gyógyszer, de esti légszomjjal is párosul. A pszichiáteremben már bizalmamat veszítettem, úgyhogy most egyedül állok a gyógyulás elé! Tapasztalatok? Tanácsok?
2012. nov. 1. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Ki mondta neked, hogy le kellene szoknod az antidepiről? Mert ha már meggyógyultál, és az orvos is ezt mondja ( aki felírta a gyógyszert), akkor le sem kell szoknod. Egyszerűen elhagyod és kész. Viszont amíg nem vagy gyógyult, a szervezeted tovább követeli az adagját. Különben visszaesel a betegségbe, és kezdheted elölről. De az már másik történet lesz, másik gyógyszerrel, még hosszabb kimenettel.

Te azt gondolod, hogy a gyógyszer elhagyása a gyógyulás, mert összevesztél a pszichiátereddel? Ekkora baromságot is rég olvastam itt a gyk-n

2012. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem írtam olyat, hogy össze vesztem a pszichiáterrel és, hogy ez a gyógyulás.. valamit nagyon félre értettél.. Nem gyógyultam meg és ettől nem is fogok... nem ettől fogok... Csupán kisbabám lesz :)
2012. nov. 1. 16:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Nehéz amit kérdezel, mert szédülhetsz a babavárástól is. Én a helyedben keresnék egy olyan psziho dokit akiben megbízom. Pl. ha van jó nőgyógyászod, Ő ajánlhatna valakit akit ismer és ti hárman határozhatnátok meg mi neked a legjobb.

Esetleg nézz utána a homeopátiának mert a légszomj mégiscsak arra utal hogy megvan még a problémád és valamivel pótolni kell a Rexetint.

Örülsz a babának?

2012. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyre inkább úgy érzem a baba várástól van.. Igen, örülök neki! Már felezem a gyógyszert, hiszem hogy sikerülni fog!
2012. nov. 6. 16:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Beszélj mindenképp pszichiáterrel. Szerintem te nem tudod, mibe vágtál bele. Nem bántani akarlak: biztos vagy benne, hogy épp bőrrel jöttök ki a dologból mindketten? Végig gondoltad, hogy mi lesz ha? Tudod, a magad nevében dönthetsz, de a gyerekében, meg a férjedében nem. Ugyanis mindenkinek viselnie kell az eredményt...Ezért beszélj az orvossal!!!!
2012. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell szedni, ez van.A pánik a lelkedben van, gyógyszertől nem fog elmúlni, a hozzáállásodon kell változtatni, az életeden.Az idegeket a gyógyteák is nyugtatják, az épp elég és nem fogsz rászokni.
2012. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

" A pszichiáteremben már bizalmamat veszítettem, úgyhogy most egyedül állok a gyógyulás elé!"


Kérdező!

Ebből gondoltam!

Talán a pszichiáter sem javasolta a gyógyszer abbahagyását?

2012. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell rászokni. Ha követed a pszichiáter utasításait, nem nagyon van hogy rászoknod. Ha mégis, vele beszélj, vagy keress egy másikat.
2012. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bárhogy döntöttél is, nagyon kívánom, hogy jól gyertek ki belőle.
2012. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Abszolut nem kommunikáltam pszichiáterrel, és egyébként is az én döntésem lett volna, nem javasolt volna mást.. De mindegy is.. Elég sok rossz dolgon mentem keresztül sajnos ebben az évben, mostmár csak jónak szabad jönnie. A gyógyszert minden probléma nélkül elhagytam, a végén már el is felejtettem, hogy be kellene venni az utolsó negyedeket, így még elöbb elhagytam, mint terveztem. És jelezném, hogy a pánik azóta sikeresen elkerül, igaz most elég rosszul vagyok, hányás, émelygés... de ennek legalább látom a végét! A babám gyógyított meg!!! Köszi a válaszokat!
2012. nov. 28. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!