Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten keresek jó pszichol...

Budapesten keresek jó pszichológust, ajánlanátok nekem egyet?

Figyelt kérdés

a helyzet az h szükségem van orvosra, már többször szóltam itthon, de nem visznek el... úgyhogy úgy döntöttem megyek magam.., van félretett pénzem tudnék fizetni jó pár alkalmat. pest vagy buda az tök mindegy, ha esetleg azért olcsóbb is lenne azt nem bánnám..., mert ugye mégiscsak titokban mennék...


22/L


(nem valami "tinikoros" hisztim van, 10 éve szenvedek sokmindentől...)


2012. nov. 5. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez oké, és köszönöm is, de esetleg vkiről vmi tapasztalat, mert itt "kicsit" sok van felsorolva...


vagy vki másnak vmi/vki?

2012. nov. 5. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Van ez a klinika, ingyenes, betelefonálsz és kérsz időpontot, majd az egyik pszichológus megvizsgál és eldöntik, hogy elvállalnak-e. Ha nem, akkor ajánlanak neked olyan helyet, ami megfelelő lehet. Szerintem érdemes megpróbálni, mert nem sok színvonalas, ingyenes lehetőség van, ők alaposak és hozzáértőek, én egy nagyon rendes pszichológushoz kerültem.

2012. nov. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vaagy esetleg megpróbálhatod a kerületi pszichiátert is, ami szintén ingyenes. Ők általában csak gyógyszert írnak, de vannak kerületek, ahol van pszichológus is, és ha olyan a problémád, hogy nem kell évekig járnod, akkor még jó is lehet. Ha nem, akkor pedig ők is tudnak segíteni, hova tudnál menni, ami megfelelő, ingyenes vagy olcsóbb. Azért írok ennyifélét, mert egyrészt én már végigjártam ezeket a helyeket, másrészt nem tudom, milyen jellegű a problémád és mi lehetne neked a jó.
2012. nov. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, mindkettőnek lehetőségnek utána járok!
2012. nov. 6. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!