Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek ettől pánikbeteg?

Lehetek ettől pánikbeteg?

Figyelt kérdés
Tökéletes kamaszlány voltam, amíg a suliban meg nem néztünk egy filmet. Sokkoló volt, el is sírtam magam. Egy jelenetet mutattak az elektromos sokkolásról. Utána pár hónappal később elmentünk kirándulni a libegőre és HIRTELEN a semmiből ez a jelenet beugrott és pánikroham szerűséget éreztem. Pedig imádtam libegőzni, ezelőtt is voltam már! Azóta fokozatosan megszűnt az étvágyam, fogyok, félek az egyedülléttől, alig várom a sulit is, hogy ne legyek egyedül! Ha meglátok ilyen elektromos öléseket (akár állatoknál is) végtelen bűnt érzek magamban! Miért? Amint olvasgatok, jobb lesz, de ez már hónapok óta van! Az orvosnál is voltam vele, de ezek is csak tapogatóznak a sötétben. Kihez forduljak már?

2012. nov. 5. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem 100%, de esélyes, hogy egy előző életbeli probléma váltotta ezt ki - ami akkor tört elő, amikor megnézted a filmet és így "eszedbe jutott", ami egy másik életedben történt. Ha az orvosok nem tudnak segíteni, akkor nagyobb eséllyel lehet emiatt.


Ha szeretnéd ezt kideríteni, keress a közeledben egy olyan személyt, akár pszichológust, aki kellően ért hozzá, hogy kiderítse, történt-e valami a régmúltban, ami miatt most így érzel.


Más nem jut eszembe, ami okozhatná, főleg ha biztos vagy benne, hogy az az élmény váltotta ki nálad, így mindenképp rá kellene jönnöd, miért volt olyan rossz számodra ez a jelenet.

Ha nem érzel javulást vagy szeretnél segítséget kérni tőlem, írj privit, mindent megteszek, hogy segítsek. Sok "lelki-dologgal" foglalkozom, tudok segítséget kérni szellemi vezetőktől is, ha bármi érdekel, csak írj rám. :)

2012. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!