Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől rángatózik az bal...

Mitől rángatózik az bal szemem alsó héja?

Figyelt kérdés
suliban kezdődött ma de nemtudom tükörbe is megnéztem és szabályosan néha rángatózik a bal szemem alsó héja..ez mitől lehet?
2012. nov. 6. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen,, azt hiszem hogy valami vitaminhiányra fogható de nem vagyok benne biztos. Nekem ritkán van ilyen évente max 10-szer de csak egy kis ideig, amíg megállítom a kezemmel. Sőt nekem sztem a felső mozgott..

Hány éves vagy? Most tapasztaltál először ilyet? Sokáig rángatózik? Meg tudod állítani? Magától kezd el? Szemüveges vagy?

2012. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14 leszek most 20-ikán..nem vagyok szemüveges és egy kis ideig de megtudom állítani...igaz ami igaz nem eszek sok gyülölcsöt
2012. nov. 6. 18:26
 3/6 A kérdező kommentje:
gyünölcsöt* és igen magától kezdi el és csak ma tapasztaltam ilyet
2012. nov. 6. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Húhh én is 14 leszek amúgy..majd..tavasszal..

De akkor sztem ne foglalkozz vele, egyél sok vitamindús kaját és ha esetleg újra tapasztalnál ilyet akkor szólj a szüleidnek. De amúgy még fáradtságtól is lehet..

2012. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vok fáradt de megilyedtem amikor remegett
2012. nov. 6. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Magnézium és B vitamin kell rá.
2012. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!